Звернення Віктора Ющенка до української громади

Звернення Віктора Ющенка до української громади

0
Ющенко та його соратники
Ющенко та його соратники

Звернення Віктора Ющенка та його соратників до української громади
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Дорогі співвітчизники!

21 листопада Віктор Ющенко виграв всенародні вибори Президента України.

Про це переконливо свідчать дані Національного екзит-полу, проведеного відомими і авторитетними соціологічними організаціями. Анонімне опитування, здійснене на виході з виборчих дільниць по всій країні, засвідчило десятивідсоткову перевагу Віктора Ющенка. Те ж саме підтверджує паралельний підрахунок голосів за винятком голосів у Донецькій та Луганській областях.

Народ обрав свого Президента, але воля народу поки що зухвало і цинічно ігнорується режимом Кучми-Януковича-Медведчука. Протягом дня голосування влада вдалася до безпрецедентних, навіть для України, засобів тиску на виборців та фальсифікацій.

У Східних областях, насамперед у Донецькій та Луганській, масово видавалися відкріпні посвідчення з однією метою – щоб за провладнго кандидата громадяни проголосували декілька разів. Влада застосувала ще один засіб фальсифікації – в Україні «несподівано» збільшилося число юдей, які не змогли проголосувати на дільницях. Саме з виїзними урнами, що певний час були безконтрольними, творилися фальсифікації. Члени комісій та спостерігачі від Віктора Ющенка примусово видалялися з комісій, в порушення всіх норм їм не давали бути присутніми при підрахнуку голосів.

Вже після закінчення голосування «раптом» почала зростати активність виборців на Донеччині та Луганщині. Так, на Донеччині вже після закриття дільниць явка виборців зросла на 20% і впритул наблизилася до 100%. Штучне завищення явки виборців у регіонах, повністю контрольованих владою, стало одним із головних інструментів фальсифікації.

Коли стало зрозуміло, що навтіь ці зловживання не забезпечують перемоги чинного прем’єра, влада стала на шлях широкомасштабного маніпулювання явкою виборців. На третю годину ночі Центральна виборча комісія не лише не мала попередніх результатів голосування, але навіть не могла повідомити остаточних даних щодо явки виборців.

Повне спотворення результатів голосування, здійснене шляхом масового порушення конституційних прав громадян, застосування всієї державної машини, правоохоронних органів свідчить про те, що протягом ночі в Україні відбувся державний переворот.

Але народ виграв вибори. Він переміг і адміністративний тиск, і шантаж, і залякування. Народ довів, що він насправді є єдиним джерелом влади в Україні, як це записано в Конституції України. І ніякий режим не здатен змінити цю священну для українських громадян конституційну норму.

Якщо владла відверто і брутально ігнорує вибір народу, то люди мають достатньо сили змусити цю владу визнати свою волю і свій вибір. І вони мають на це право, право гарантоване Конституцією України.

Ми висловлюємо повну недовіру Центральній виборчій комісії. Ми вимагаємо скликання позачергового засідання Верховної Ради, яка залишилася єдиним легітимними органом влади, не втягнутим у масові фальсифікації під час виборів.

Народ дістав впевнену перемогу на виборах. Народний кандидат Віктор Ющенко переміг! Цей народний вибір потрібно захистити сьогодні, щоб мати надію на завтра.

Ми закликаємо всіх, кому не байдужа власна доля, доля наших дітей і онуків, майбутнє України, захистити свій вибір.

Віктор Ющенко
Юлія Тимошенко
Олександр Мороз
Анататолій Кінах

22 листопада, 2004 р.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ