Землі в Криму вистачить усім

Землі в Криму вистачить усім

0
Мітинг в Криму
Мітинг в Криму

Землі в Криму вистачить усім, якщо тільки її не красти – Віктор Ющенко
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Конфлікт із самовільним захопленням земель кримськими татарами штучно підігрівається, оскільки влада ніколи всерйоз не шукала компромісу між вирішенням проблеми репатріантів та нинішніх жителів Криму. Так, перебуваючи у Красногвардійську, що в Криму, Ющенко відповів на запитання, як він ставиться до проблеми розселення репатріантів.

«Треба поважати права людей, яких 60 років тому насильно вивезли з Криму і які нині повертаються сюди, бо це їхня батьківщина, батьківщина їхніх дідів і прадідів, – зазначив він. – З іншого боку, сьогодні тут живуть представники багатьох інших національностей – українці, росіяни, білоруси, для яких Крим став домом. І перші, й другі не винні ні в чому і нічого не зобов’язані одне одному». Кандидат у Президенти підкреслив, що ці люди стали заручниками обставин і що, звичайно, нині «ніхто звідси не поїде, бо і перші, й другі хочуть і будуть жити в Криму». Ющенко переконаний, що «якщо землю в Криму не красти, не роздавати за безцінь «своїм людям», то її вистачить усім». Але потрібно, щоб вирішенням цього питання займалися «політики, а не політикани та шахраї», – підкреслив він.

Ющенко відкинув закиди, начебто він відстоює виключно позиції татар. «Я відстоюватиму інтереси всіх кримчан, усіх, хто тут живе», – наголосив він. Народний кандидат переконаний, що новій владі вдасться залишити в минулому всі інтриги влади нинішньої і врешті вирішити конфліктні питання пов’язанні з розселенням, зробивши це не за рахунок кримських жителів.

Сьогодні Віктор Ющенко перебуває з виборчою поїздкою по Криму. Там він зустрічається з жителями смт. Красногвардійського, Джанкою, Азовського, Ніжнегорського та ін.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ