Захист волевиявлення українців

Захист волевиявлення українців

0
Захист волевиявлення українців
Захист волевиявлення українців

Кроки команди Ющенка для захисту волевиявлення українських громадян
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Віктор Ющенко повідомив про три напрямки роботи із захисту результатів волевиявлення українських громадян. Це робота в парламенті, наметове містечко на Хрещатику на знак протесту та юридична робота його соратників у ЦВК, судах і прокуратурі. Так після виступу на Майдані Незалежності Ющенко відповів на запитання журналістів, як він його команда збираються відстояти перемогу на виборах.

«По-перше, зараз ми їдемо в парламент, де будемо ставити питання про правопорушення на виборах», – сказав він.

Другим кроком, за словами Ющенка, є багатотисячне наметове містечко, яке за кілька годин буде розбите на Майдані Незалежності. Перші кілька десятків наметів уже готуються до встановлення. «Прийшов час по всьому Хрещатику розбити наметове містечко. Я прошу вас, друзі, будьте на Майдані, не розходьтеся. Зараз з усієї України до нас їдуть десятки тисяч людей. Акція тільки починається», – сказав Ющенко на мітингу.

Третім напрямком, за його словами, є юридичне відстоювання прав виборців у виборчих комісіях, в тому числі ЦВК, судах, прокуратурі та інших державних органах.

Коментуючи свої враження як переможця виборів, Ющенко сказав: «Емоції складні, але я гордий за свій народ».

___________________

Шаги команды Ющенко для защиты волеизъявления украинских граждан

Виктор Ющенко сообщил о трех направлениях работы по защите результатов волеизъявления украинских граждан. Это работа в парламенте, палаточный городок на Крещатике в знак протеста и юридическая работа его соратников в ЦИК, судах и прокуратуре. Так после выступления на Майдане Независимости Ющенко ответил на вопрос журналистов, как он его команда собираются отстоять победу на выборах.

«Во-первых, сейчас мы едем в парламент, где будем ставить вопрос о правонарушениях на выборах», — сказал он.

Вторым шагом, по словам Ющенко, является многотысячное палаточный городок, который за несколько часов будет разбито на Майдане Незалежности. Первые несколько десятков палаток уже готовятся к установке. «Пришло время по всему Крещатику разбить палаточный городок. Я прошу вас, друзья, будьте на Майдане, не расходитесь. Сейчас со всей Украины к нам едут десятки тысяч людей. Акция только начинается », — сказал Ющенко на митинге.

Третьим направлением, по его словам, является юридическое отстаивание прав избирателей в избирательных комиссиях, в том числе ЦИК, судах, прокуратуре и других государственных органах.

Комментируя свои впечатления как победителя выборов, Ющенко сказал: «Эмоции сложные, но я горд за свой народ».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ