Ющенко задоволений рішенням Держдуми Росії про скасування ПДВ на експорт нафти та...

Ющенко задоволений рішенням Держдуми Росії про скасування ПДВ на експорт нафти та газу

0

«Прес-служба Віктора Ющенка»

Віктор Ющенко задоволений рішенням Державної Думи Росії про скасування ПДВ на експорт нафти та газу. Про це він заявив в п’ятницю у Запорізькій області.

Ющенко нагадав, що протягом останніх тижнів у Москві активно працювали члени його команди, а буквально напередодні голосування там побував керівник його виборчої кампанії Олександр Зінченко. На всіх зустрічах з російськими колегами вони обстоювали питання нормалізації та поглиблення двосторонніх економічних відносин, в тому числі і необхідність скасування ПДВ на експорт нафти й газу.

«Це рішення – крок на шляху до створення повноцінної зони вільної торгівлі між Україною та Росією», – сказав Ющенко, який є «давнім прибічником поглиблення економічної співпраці з Росією, і саме в цьому напрямку діяв, коли був прем’єр-міністром».

За словами Ющенка, скасування росіянами ПДВ на нафту та газ не стримає цін на бензин та дизпаливо і взагалі не призведе до відчутного зниження цін на нафту та газ в Україні. «По-перше, закон вступить в дію лише з 1 січня 2005 року, а, по-друге, одночасно із введенням нульвого ПДВ на експорт, Дума збільшила ставки податку на видобуток нафти та газу. Однак таке рішення ставить українських виробників в більш рівні умови з росіянами – в цьому і є його позитив. ПДВ на експорт «лягав» лише на закордонних споживачів енергоносіїв, а внутрішній податок рівномірно впливатиме і на внутрішню, і на зовншню ціну нафти і газу», – сказав Ющенко.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ