Ющенко впевнений у своїй перемозі

Ющенко впевнений у своїй перемозі

0
Ющенко переможе
Ющенко переможе

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Лідер фракції «Наша Україна» Віктор Ющенко під час свого голосування заявив, що переконаний у своїй перемозі у першому турі. «Перемогу ми не віддамо, бо сьогодні ми маємо виборця, який в стані захистити свою позицію, свій вибір», – сказав Ющенко представникам преси.

Відповідаючи на питання про порушення під час виборів, Ющенко заявив, що його команда буде діяти відповідно. «Сьогодні ми дамо шанс чесно, згідно з законом, пройти процедуру виборів. Якщо вона буде порушена владою, ми діятимемо адекватно. Нас не залякають», – зазначив він.

Ющенко також подякував своїй команді, яка, за його словами, «блискуче пройшла виборчий марафон з перемогою». Він переконаний у тому, що його штаб «незважаючи на переслідування, тиск, погрози та антизаконні дії влади, діяв правильно».

Віктор Ющенко повідомив журналістам, що його «робочим місцем сьогодні буде його штаб у Києво-Могилянської Академії, де проводитиметься паралельний підрахунок голосів».

Даючи відповідь на запитання грузинської журналістки, чи буде революція, Ющенко посадив на дах машини свого піврічного сина Тарасика і сказав: «Сьогодні можна перемогти і без революцій!»

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ