Ющенко вимагає від Генпрокуратури порушити кримінальну справу

Ющенко вимагає від Генпрокуратури порушити кримінальну справу

0

Ющенко вимагає від Генпрокуратури порушити кримінальну справу по факту стеження за кандидатом в Президенти

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

«Я попереджаю владу, що потрібно дотримуватись чинного законодавства і вести чесну виборчу кампанію, – заявив Віктор Ющенко на прес-конференції у Херсоні. – Те що відбувається навкруги – стеження за кандидатами, блокада опозиційних кандидатів у ЗМІ, силове збирання підписів – це грубе порушення чинного законодавства». Ющенко нагадав, що під час зустрічей з виборцями він щодня отримує десятки записок, в яких люди скаржаться, що їх силою змушують збирати підписи за Януковича. Ющенко переконаний, що таке ведення кампанії з боку влади – «це те, що не дає Януковичу можливості підписати угоду про чесні вибори. Бо ця влада діє нечесно».

Кандидат у Президенти в черговий раз нагадав журналістам, що за ним встановлене стеження спецпідрозділу МВС. «По Криму за мною постійно їхала верениця невідомих машин», – розповів Віктор Ющенко і нагадав, що коли міліція затримала одного із співробітників правоохоронних органів, то в його машині було знайдено номерні знаки та інструменти стеження. «Я не довіряю генералу Білоконю. Поки загальне керівництво правоохоронних органів здійснюватиме прем’єр Янукович, а керівником МВС буде Білоконь, мені не потрібні послуги цього міністерства», – наголосив він.

Ющенко нагадав, що саме зовнішнє спостереження спецпідрозділу МВС передувала історія зникнення журналіста Гонгадзе. «Так чотири роки тому починалася історія Гії, і я не хочу, щоб моя група крові була на руках чергових перевертнів». – підкреслив він.

Віктор Ющенко звернувся до Генпрокуратури: «Терміново відкрити кримінальну справу по факту злочину – несанкціонованого стеження. Моя юридична служба вже підготувала необхідні матеріали».
Він також нагадав, що вчора по телебаченню показали частину матеріалів, вилучених працівниками міліції на місці затримання його переслідувачів. «З цих матеріалів ясно прослідковується, що мова йде про охорону, а про брутальну сліжку», – підкреслив Ющенко.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ