Ющенко вболіватиме за українську олімпійську збірну по телевізору

Ющенко вболіватиме за українську олімпійську збірну по телевізору

0
Ющенко В.А.
Ющенко В.А.

Ющенко вболіватиме за українську олімпійську збірну по телевізору. І радить зробити так іншим чиновникам.

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Ющенко вболіватиме за українську олімпійську збірну, але при цьому залишатиметься в Україні і дивитиметься її по телевізору. Про це він пообіцяв в ефірі на мелітопольському місцевому телебаченні. Він нагадав, що сьогодні стоїть питання про те, що на олімпіаду їде багато чиновників, у той час коли не вистачає коштів для відрядження спортсменів і тренерів. Кандидат у Президенти наголосив, що під час його прем’єрства, коли олімпіада відбувалася в Сіднеї, він та його міністри вболівали за українську збірну в Києві. Тоді Ющенко особисто більш ніж удвічі скоротив список чиновників, які збиралися їхати до Сіднею, аби заощадити кошти для олімпійців.

Нині Ющенко закликає урядовців, чиновників і Януковича вчинити так само. «Я хочу, щоб таку важливу пожертву зробили і нинішні урядовці, які могли би свої місця віддати спортсменам і тренерам, для яких присутність на іграх – частина їхньої роботи», – заявив він.

Як приклад Ющенко навів свого колегу по фракції Юрія Павленка, який відмовився від місця в делегації на користь тренера.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ