Ющенко не виключає, що може направитися до Сум

Ющенко не виключає, що може направитися до Сум

0

Ющенко не виключає, що може направитися до Сум, аби на місці підтримати студентів-страйкарів
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Ющенко не виключає, що може направитися до Сум, аби на місці підтримати студентів-страйкарів. Про це він заявив у інтерв’ю журналістам у Запорізькій області. Коментуючи сьогоднішні події з арештом групи сумських студентів, які йшли на Київ, він звинуватив владу в порушенні демократичних прав і свобод громадян: «Це робота влади та її представника в Сумській області Володимира Щербаня, який відстоює позиції прем’єр-міністра».

Віктор Ющенко вважає, що сьогодні завданням номер один є терміново звільнити затриманих з-під арешту, а потім запропонувати відповідні дії щодо захисту їхніх прав. Він сподівається, що до вечора, з’явиться заява коаліції «Сила народу», котра засуджуватиме цей приклад порушення прав людини і закликатиме народних депутатів усіх політичних сил до солідарних дій щодо підтримки прав і свобод громадян, чиї права порушено. Він сподівається, «що в цій ситуації ми продемонструємо чітку реакцію всіх наших колег».

Кандидат у Президенти повідомив, що дізнався про брутальний розгін наметового містечка від народного депутата В’ячеслава Кириленка, якого спочатку затримали разом зі студентами, а потім звільнили. Відразу ж по тому Ющенко зателефонував Володимиру Литвину і розповів йому про ситуацію, яка склалася довкола арешту студентів, народного депутата та помічників народних депутатів.

Віктор Ющенко схвально оцінює звернення Мороза із закликом об’єднати зусилля довкола захисту студентських прав. Він також підтримує солідарну позицію СПУ та КПУ.

Кандидат у Президенти заявив, що зараз у всіх трьох опозиційних штабах триває робота над узгодженою реакцією на ці події. Він переконаний, що до кінця дня буде виписана спільна логіка дій щодо того, як найефективніше відстояти права студентів.
Кандидат у Президенти нагадав, що іще місяць тому він звертався до Президента України з відкритим листом із проханням прислухатися до позиції студентів і викладачів сумських вузів та припинити їхнє об’єднання.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ