Ющенко не довірить Білоконю охорону свого життя і своєї родини

Ющенко не довірить Білоконю охорону свого життя і своєї родини

0

Віктор Ющенко


// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Сьогодні в інтерв’ю журналістам Цюрупинська, в Херсонській області, Віктор Ющенко заявив про те, що стеження за ним – це кримінальний злочин, і ті, хто за ним стоїть, мають відповідати по закону.

Сьогоднішню заяву МВС з приводу того, що нібито затримані міліцією люди не стежили за Ющенком, а охороняли його від провокацій, кандидат у Президенти України назвав «повною нісенітницею і неправдою». «Спостереження за мною – кримінальний злочин, і відповідати за нього будуть ті, хто давав накази це робити», – наголосив Ющенко. Він зауважив, що його офіційно охороняють працівники Управління Державної служби охорони, окрім того, на час виборів підписана спеціальна угода з приватною охоронною фірмою, яка входить до Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору.

«Тому питання охорони мене як громадянина, кандидата в Президенти вирішено повністю легітимно, згідно з законом та структурами, які повинні охороняти», – зазначив Ющенко. Через це заяви міліції щодо його додаткової охорони він вважає неправдивими.

Кандидат в Президенти підкреслив, що за ним велося несанкціоноване стеження протягом кількох останніх днів під час його перебування в Криму.

Спростовуючи заяву міліції, Віктор Ющенко наголосив, що якби мова йшла про спецзавдання працівників органів правопорядку, то «відповідні вказівки мали б бути офіційно оформлені, щоб громадськість бачила, що ці люди насправді забезпечують охорону». «Це – «наружка», здійснювана не за законом, а для того, аби займатися збором інформації про мою роботу та життя моєї родини, – заявив Ющенко. – Моєму Тарасу 140 днів, і він не є загрозою ні для кого, тому стеження за мною — це втручання в моє приватне життя».

Віктор Ющенко також наголосив, що якщо міліція володіє інформацією щодо загроз його життю, то вона повинна сповістити про це представників держохорони і попросити про координацію дій. «В даному випадку до моєї охорони ніхто не звертався з подібною інформацією, і ми не просили додаткової охорони. Тому я стверджую, що за мною велася звичайна «наружка», як за сотнями людей в нашій країні», – зазначив Ющенко.
Він також заявив, що відмовляється від подібних послуг міліції, яку очолює Білоконь, бо саме він дає вказівки про стеження правоохоронцям. «Я знаю, який це генерал, і я знаю, які вказівки він і Янукович можуть давати», – зазначив Ющенко, додавши, що він не вірить Білоконю і ніколи б не довірив йому охорону свого життя і своєї родини. Ющенко переконаний, що постійне стеження за ним – це робота Білоконя і Януковича, які є апологетами цього режиму.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ