Ющенко на Європейскій площі

Ющенко на Європейскій площі

10
Европейська площа
Европейська площа

На Європейську площу послухати Ющенка прийшли 70 тисяч чоловік
18.09.2004// «Прес-служба Віктора Ющенка»

«Останні два тижні були, мабуть, найтрагічніші у моєму житті. Я міг би не стояти тут сьогодні або навіть не сидіти в інвалідному візку. Але дякуючи українським, і не тільки українським лікарям, я стою на цій сцені разом з Вами » , – сказав кандидат у Президенти Віктор Ющенко на мітингу у Києві. На Європейську площу, де 18 вересня проходить акція «Разом переможемо!» зібралося близько 70 тисяч чоловік.

Звертаючись до учасників акції, Віктор Ющенко на початку свого виступу сказав, що аплодує кожному з тих, хто прийшов на цей майдан, «хоч дорога багатьох була сюди нелегкою». «Для мене велика честь бути на цій сцені. З нами сотні тисяч людей на майданах всіх областей України. Ми заявляємо: нас – мільйони, нас не зупинити. Ми переможемо!», – сказав він.

Звертаючись до чинної влади, Ющенко заявив: «Ви нас не отруїте! У вас не вистачить куль та КАМАЗів! Нас вам не зламати! Завжди будуть знаходитись нові Гії Гонгадзе, Чорноволи, Гетьмани!»

Ющенко зазначив у виступі, що «бандитській владі потрібно лише одне – за будь-яку ціну продовжити своє панування». «Влада намагається посіяти розбрат на українській землі. Нас ділять на «східняків» та «західняків», ділять за національністю і мовою, історією та вірою. Не вийде! Ми – єдиний український народ на заході і на сході, на півночі і на півдні», – сказав він.

Європейська площа майорить жовтогарячими прапорами «Так! Ющенко». Учасники акції тримають плакати «Віримо в Україну разом з Ющенком!», «Тираны, трепещите – Ющенко идет!», «Армія за Ющенка», »Чесному народу чесна влада», «Вірю в Україну! Знаю свій обов’язок!», «Ющенко – народний президент».

Не смотря на то, что прогноз погоды обещал проливной дождь в Киеве, в этот день собралось много людей, поддерживающих Виктора Ющенка. Радость за их лидера не могла помешать торжеству!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

10 КОММЕНТАРИИ

 1. Шановний Віктор Ющенко не лишньої доброти та милосердя в кафе Ангел по ул.Фрунзе 52 м.Васильков Київской обл. відкритий Благотворительный Центр допомоги малозабеспечиним сімям.
  Людям подають гарячі обіди зі трєх страв. Допоможіть цім людям як можете вони чекають Вашого милосердя Допоможіть власники цього кафе-бар яких ніхто Не розуміє тел. 0677852354 тел.0457127759 Адрес: м.Васильков, Київська обл. ул. фрунзе 52.
  Сповагою До Вас: Пророченко Валенатина Миколаївна

 2. Свобода слова у ющенко на сайте ,вот это настоящая демократия каждый может написать у ющенко на сайте все что думает о нем .Ющенко х**ло !

 3. Напишу фамилию ющенко с маленькой буквы-потому что это позор нации! а прыщи на его лице это относится к поговорке БОГ ширму метит и таких нужно боятся.

 4. Хвала Богу, що в нас, українців, був такий президент. Людина, яка прагнула обєднати націю в одне ціле СЛОВОМ. Але, на привеликий жаль у нас мало людей, які вміють чути, а ще менше, які хочуть і вміють думати. Відсутність обєднаної нації — найбільше і найголовніше нещастя, яке дісталось від СРСР. Не Ющенко поганий. Ми — ніякі. Ми — срадники своїх дітей народжених в Україні і вирощених на українському салі. Я не кажу про культуру і традицію тому, що ні нам її ніхто не привив і дітям нашим ми не маємо чого прививати. Ми люди без украінського минулого. Ми наслідок совєтської. Кравчуківської пропоганди. Судячи по відгукам це стадо голодних тварин з жахливою ярістю знайти пожерти. І жеруть тих, хто поруч і в кого можна вчепитись своїми іклами.. Вони не вчепляться в собі подібних тому, що самі будуть рздертими і зжертими. Сграя втративших розум тварин. Їхні діти їм на щосерце — благо. А як же ви збираєтесь будувати для своїх дітей суспільство де вони будуть мати право на людське щастя. А це суспільство де поважаються права всіх громадян, навіть злочинців. Не поважаючи інших ви не заслуговуєте на повагу до себе. Мені прикро, що народився у такому звірячому суспільстві. Де і сам стаєш звірем.

 5. Скільки ти, гнила тварино, здохши, ще маєш воняти. Всю свою бичколобу ярість адресуй собі, бо ти бидляк не зміг побудувати собі нормальне життя бо для того потрібен розум, а не ОСКАЖЕНЕЛОСТЬ. Лікуватись потрібно, лошарик.

 6. Алекс, ти не нормальний, З такими мітками потрібно народитись, ПАРШИВИЙ БРЕХУНЦЬ. Я переконаний , що таких міток на тобі вдосталь. Але ж тебе ніхто не бачив . Бо ти — ніхто і звати тебе- ніяк. Бог повинен мітити таких провокаторів як ти. Не навязуй свою маячню на кожному сайті.

 7. У 2004-му, коли люди вперше виступили проти злочинної влади, була унікальна можливість реально щось змінити у цій державі. Пане Ющенко, те, що відбувається сьогодні і на вашій совісті теж. Це ви звели нанівець велику перемогу демократії в Україні. Це через вас зараз страждають люди на Майдані. Це ви своїм безхребетним бездарним і безцільним керівництвом повернули владу бандитам, які нищать наш народ.

 8. Ні, Ольга, це Ви і такіж як Ви своїми голосами повернули владу бандитам, повіривши їхнім байкам, що вони зроблять Ваше життя щасливим. Це Ви не піддержали ту владу і вже на слідуючий день після її приходу почали вимагати від неї «хлєба и зрелищ», хоча бюджет був розкрадений. Бандити ж на накрадені гроші (а їх у них багато і по-сьогодні) почали підіймати таких, як Ви на протестні акції проти Ющенка. Ви ж за копійки продавались.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ