Як підібрати і де купити якісний ортопедичний матрац в Києві

Як підібрати і де купити якісний ортопедичний матрац в Києві

0

Як підібрати і де купити якісний ортопедичний матрац в Києві

Матраци з ортопедичним ефектом — справжній хіт продажів сучасності. Високий попит на дані вироби пояснюється їх очевидними перевагами перед звичайними матрацами. Ортопедичні властивості не тільки забезпечують максимально комфортні умови для сну, але також захищають хребет користувача від безлічі захворювань.

Щоб придбати якісний матрац в Києві від іменитих виробників за найдоступнішою ціною, достатньо перейти у каталог інтернет-магазину «Магдек». На сайті представлена продукція сертифікована, відповідає міжнародним стандартам якості та екологічності. До того ж «Магдек» — це регулярне оновлення асортименту, знижки та швидка доставка у всі міста України.

Правда і міфи про виборі матраца

<Перед тим як вирушити на пошуки ортопедичного матраца, рекомендуємо ознайомитися з деякими порадами експертів. Спершу розвіємо усталені стереотипи про вибір матрацних виробів, здатні призвести до невдалої покупки:

Міф 1. Ортопедичні матраци — вироби, актуальні тільки при наявності захворювань опорно-рухової системи. Насправді, відпочинок на таких ліжках показаний навіть при абсолютно здоровий хребет.

Міф 2. Найкращі матраци мають високий рівень жорсткості. Дане твердження в корені невірно. Матрац — спальний атрибут індивідуального використання, вибір якого здійснюється суворо за облік антропометричних даних користувача, його віку і стану здоров’я.

Міф 3. Ортопедичний матрац не може бути м’яким. Це дуже далеко від правди, адже на сучасному ринку можна зустріти цілі лінійки м’яких ортопедичних ліжок з латексу, пінополіуретану та інших матеріалів. Більш того, відпочинок на м’яких матрацах показаний людям похилого віку і користувачам вагою до 60 кг

Міф 4. Матрацні вироби з ортопедичним ефектом занадто дорогі і недоступні для широкої аудиторії. Черговий помилковий стереотип, коріння якого йдуть у минуле, коли ортопедичні матраци були практично незнайомі публіці. Сьогодні виробники піклуються про те, щоб їх продукція була орієнтована на людей з різним бюджетом. У каталогах зустрічаються моделі економ класу, середньоціновий і преміальної категорій.

Рекомендації по вибору ортопедичних матраців

Хочете, щоб покупка матрацного вироби виявилася більш вдалою? Радимо дотримуватися наступних порад:

  • Новонародженим і дітям віком до трьох років рекомендовані безпружинні матраци високого рівня жорсткості з наповненням з кокосової койри.
  • Дітям старше більше підійдуть безпружинні матраци середньої жорсткості, або пружинні ліжка на незалежних пружинних блоках.
  • Людям похилого віку, а також страждаючим захворюваннями хребта, лікарі радять відпочивати на м’яких матрацах. З часом кістки людини стають більш крихкими і вразливими, що служить протипоказанням до відпочинку на жорстких постелях.
  • Намагайтеся вибирати матраци з пінним наповнювачем. Даний матеріал здатний «запам’ятовувати» лінії тіла користувача, підлаштовуючись під його анатомію і забезпечуючи справжній комфорт.

Настільки нехитрі поради допоможуть вам не розгубитися в широкому асортименті матраців, представлених у каталозі «Магдек«. Якщо труднощі з вибором все ж виникнуть, неодмінно звертайтеся за допомогою до онлайн-консультантів магазину.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ