Віктор Ющенко зустрівся з Ніно Бурджанадзе

Віктор Ющенко зустрівся з Ніно Бурджанадзе

0
Ніно Бурджанадзе
Ніно Бурджанадзе

Віктор Ющенко зустрівся зі спікером грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

22 січня новообраний Президент України Віктор Ющенко зустрівся зі спікером парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе. Під час зустрічі Віктор Ющенко заявив, що цінує темп розвитку двосторонніх відносин між Україною і Грузією та висловився за активізацію діалогу між країнами. Він висловив подяку грузинському народу і лідерам країни за підтримку демократичних процесів в Україні, а також подарував Ніно Бурджанадзе фотоальбом під назвою «Вірю в Україну», в якому представлені Віктора Ющенка з його особистого альбому а також ті, що розповідають про нього як політика.

Ющенко сказав, що останнє його захоплення – фотографування і повідомив про плани видати фотоальбом, у якому будуть розміщені фотографії, зроблені ним під час передвиборчих турів Україною. За словами Віктора Ющенка, на знімках, які увійдуть до цього фотоальбому – історичні пам’ятки, мальовничі куточки України, моменти, які його захоплювали під час поїздок. Фотоальбом буде називатися «Мій погляд на Україну».

Ніно Бурджанадзе привітала Віктора Ющенка з перемогою та заявила, що Грузія високо цінує темпи розвитку міжнаціональних стосунків між Україною і Грузією та запросила Віктора Ющенка до Грузії.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ