Віктор Ющенко щойно проголосував

Віктор Ющенко щойно проголосував

0
Голос Ющенко
Голос Ющенко

Віктор Ющенко щойно проголосував на виборчій дільниці №1 у Києві
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Віктор Ющенко щойно проголосував на виборчій дільниці №1 у Києві у Будинку профспілок. Під час його голосування на дільниці зібралося близько 300 українських та закордонних представників ЗМІ. Біля входу до дільниці зібралося чимало людей, багато з них – з помаранчевими кольорами в одязі. Разом з Ющенком прибула вся його родина: дружина Катерина Михайлівна, маленький син Тарасик, старші діти, а також онучка. Для старшого сина Віктора Андрійовича – Андрія – це голосування – перше у його житті.

Після голосування Ющенко та його сім’я відвідають маму Віктора Андрійовича – Варвару Тимофіївну, яка перебуває у одній із київських лікарень після перенесеного інсульту. Вона вже проголосувала сьогодні у лікарні.

На виборчу дільницю разом з Віктором Ющенком прийшли народні депутати Олександр Зінченко, Петро Порошенко, Ігор Осташ, Олександр Третьяков, його довірена особа – лідер гурту ВВ – Олег Скрипка, соліст гурту «Мандри» – Сергій Фоменко, Святослав Вакарчук, Марійка Бурмака. Всі співаки підтримували Ющенка під час його поїздки Україною.

Одразу після голосування Ющенко дав брифінг журналістам, де заявив, що він у прекрасному настрої та переконаний у своїй перемозі.

Віктор Ющенко повідомив, що планує бути сьогодні у своєму виборчому штабі, де проводитиметься паралельний підрахунок голосів. Бизько 00.30 Ющенко дасть брифінг у прес-центрі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ