Віктор Ющенко і Олександр Зінченко

Віктор Ющенко і Олександр Зінченко

0
Масовка
Масовка

Віктор Ющенко провів кампанію справжнього народного кандидата – Олександр Зінченко
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

«Протягом останніх місяців помаранчевий колір завоював серця громадян. І головний висновок з цього: Віктор Ющенко дійсно провів кампанію справжнього народного кандидата», – сказав керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко на прес-конференції у Києві. Він наголосив, що ця кампанія була надзвичайно важкою. «Це було випробування на мужність. Доводилося приймати рішення у дуже короткі терміни».

Зінченко зробив висновок, що влада абсолютно вичерпала ресурс тиску на своїх громадян «своєю відвертою тупістю і обмеженістю». «Тотальний тиск влади викликав протилежну реакцію. Сьогодні прихильниками Ющенка стали ті люди, які ще 2 місяці тому не були його симпатиками», – сказав він.

Водночас керівник кампанії наголосив, що з перших днів перегонів була спроба тотально фальсифікувати вибори. «Починалося це у м’яких формах і закінчилося справжнім терором, який мав цинічний характер. Сьогодні влада боїться наслідків цього терору, тому «камуфлює» його. Влада останні й час живе «у камуфляжі», – сказав Зінченко.

Говорячи про методи викривлення результатів голосувань, Зінченко відзначив, що, зокрема, велася цілеспрямована системна робота по викривленню списків виборців. «Ніколи в Україні не було такого, щоб так змінювали списки. Прізвища та дані про виборців у списках змінювали навіть 28, 29 жовтня», – додав він. Зінченко зазначив, що ця технологія була спрямована на те, щоб вивести 1/3 голосів з «електорального ядра» Віктора Ющенка.

Інша технологія, за словами Зінченка, – зміна складу дільничних комісій. Він повідомив, що на багатьох дільницях пізно ввечері 30 жовтня були виведені зі складу комісій представники всіх без винятку опозиційних кандидатів.

Керівник виборчої кампанії зауважив, що за всіма прогнозами, якби не було фальсифікацій, Ющенко впевнено переміг би у першому турі, і його результат наближався б до 60%. «Але це сигнал, що народ змінився, і нині ситуація з виборами в Україні може серйозно вплинути на подальший розвиток демократії і в Росії, і в Білорусі, і на всьому пострадянському просторі. Ми пишаємося своїм народом», – заявив Олександр Зінченко.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ