Віктор Ющенко готовий продовжити активну виборчу кампанію

Віктор Ющенко готовий продовжити активну виборчу кампанію

0

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

«Ця історія з раптовим захворюванням не вибила Віктора Ющенка із передвиборної кампанії, а навпаки, мобілізувала його», – підкреслив у п’ятницю на брифінгу керівник передвиборної кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко, коментуючи психологічний стан Ющенка.

«Сьогодні неможливо точно встановити, коли саме відбулося отруєння Віктора Ющенка та яка хімічна речовина стала його причиною», – повідомив Зінченко. «Захворювання – згідно з діагнозом австрійських лікарів, це гострий панкреатит з інтерстиціальними набряковими змінами та ще кiлька сумiжних дiагнозiв – виникло на тлі абсолютного здоров’я Віктора Андрійовича», – стверджує керівник виборчої кампанії Ющенка.

Олександр Зінченко розповів, що після обстеження австрійські медики оцінили летальність отруєння на 15 відсотків, і що якби Віктора Ющенка привезли на кілька годин пізніше, цей показник піднявся б до 80 відсотків.

Він додав, що найближчим часом буде створено медичну комісію, яка детально вивчить висновки австрійських лікарів.

Олександр Зiнченко повiдомив, що у суботу Віктор Ющенко повернеться з Вiдня до Києва та вiзьме участь у запланованих заходах.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ