В Запорізькій області Ющенко зустрічався з виборцями

В Запорізькій області Ющенко зустрічався з виборцями

0
Ющенко в Запоріжжі
Ющенко в Запоріжжі

В Запорізькій області Ющенко зустрічався з виборцями, гуляв по бердянській набережній, купував «найсмачніші в світі» кавуни та боровся з адмінресурсом
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Під час передвиборного візиту до Запорозької області Віктор Ющенко побував у десяти населених пунктах. Зокрема в Михайлівці, Василівці, Бердянську, Луначарську, Мелітополі, Кирилівці та ін. На зустрічі з народним кандидатом сходилося від однієї до восьми тисяч людей. Найбільший майдан зібрала Кирилівка. А в Бердянську, де місцева влада сприяла організації провокацій проти Ющенка, окрім площі, на якій попри все зібралося близько 4 тис. людей, народний кандидат прогулявся і по набережній. Там у оточенні сотень людей він провів близько двох годин. «Мій основний капітал – це довіра людей. Я добився його сам і тому дуже дорожу своїм ім’ям», – зазначив він.

Під час переїздів між населеними пунктами Ющенко зупинявся на придорожніх ринках, спілкувався з охочими і купував «найсмачнішими у світі кавуни». А на гривнях «батько української валюти» на прохання продавців ставив автографи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ