Україна здобуває справжню свободу

Україна здобуває справжню свободу

0

З курсу історії ми всі чудово знаємо, що в процесі розвитку, кожен народ проходить досить непростий шлях. Перш за все, на територію, на якій проживає яке-небудь плем’я, часто претендували сусідні племена, і тоді починалася війна. Практично, всі сучасні країни, в якійсь період піддавалися агресії з боку сусідньої держави. Були часи, коли сильніший народ, завойовував великі території, і утворювалися імперії, що складаються з безлічі національних утворень.

Проте кожен народ постійно мріяв про звільнення, створенні власної держави. І, врешті-решт, кожна імперія розпадалася. І це цілком закономірний процес, оскільки людина, за своєю суттю, воліє вільне життя. На жаль, настають часи, коли забуваються старі помилки, і в якій-небудь країні з’являється правитель, який мріє про світове панування. І тоді знову починаються війни за переділ території, при яких страждають, в першу чергу, народи, котрі піддаються агресії.

Нашим предкам довелося вести боротьбу за незалежність протягом довгих століть. Адже зручне розташування України на європейському континенті завжди приваблювало недоброзичливців з сусідніх країн. І навіть були часи, коли країна була розділена між різними країнами. Але український народ і в цих непростих умовах зберігав свою самобутність, і завжди прагнув до національної незалежності. І, нарешті, в кінці 20-го століття Україна офіційно відокремилася від Російської імперії, яка існувала під назвою СРСР.

Однак імперське мислення російських керівників не змирилося з цим. До того ж Україна володіє хорошим потенціалом у справі розвитку промисловості і сільського господарства. Тому справжньої свободи — економічної та політичної ніяк не виходило. І, врешті-решт, народ зрозумів, що колишні правителі країни не справляються із завданням сьогодення, будівництва незалежної країни. Тому, люди змушені були показати, що прагнуть до змін в кращу сторону. І якщо дії народу на Майдані в 2004 році не привели до позитивних змін, то в 2014 році відбулося рішуче протистояння населення проти влади.

Про тих, воістину, історичні події розповідає революція гідності фото. І на ці фотографії необхідно якомога частіше дивитися, оскільки боротьба ще триває. Зараз країна переживає нелегкий період становлення нових, дійсно, демократичних свобод. Хоча представники влади Росії наполегливо чинять опір цьому, і навіть ведуть військові дії на сході України, в надії повернути країну під свій вплив. Однак для народу України настав час здобуття справжньої свободи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ