У Житомирі Ющенка вітав тридцятитисячний мітинг

У Житомирі Ющенка вітав тридцятитисячний мітинг

0
Ющенко в Житомирі
Ющенко в Житомирі

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Віктор Ющенко повернувся до свого передвиборного туру і сьогодні відвідав Житомир. На центральній площі міста його надзвичайно тепло вітали 30 тисяч житомирян. Кандидат у Президенти розпочав свій виступ зі слів: «Прошу вибачити мене за дикцію і за дещо незвичний вигляд – обіцяю, за декілька днів усе буде гаразд».

Ющенко заявив громаді: «Я нікого і нічого не боюся. Я сповна заплачу рахунки за те, щоб Україна стала заможною і мала чесну владу». Він закликав присутніх згадати 11 заповідь: «Не бійтесь! Встаньте з колін! Ми маємо бути мужніми і вийти з цього мітингу сильними і з розправленими крилами». Народний кандидат сказав, що він упевнений у своїй перемозі.

Віктора Ющенка у поїздці супроводжують керівник виборчої кампанії Ющенка, віце-спікер ВР Олександр Зінченко, народні депутати Оксана Білозір, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Павло Жебрівський, Петро Ющенко, Павло Качур, Віктор Комаровський та інші.

Олександр Зінченко в своєму виступі відзначив мужність Віктора Ющенка, який знайшов сили приїхати в Житомир попри хворобу. Керівник виборчої кампанії Ющенка повідомив, що за декілька днів стан здоров’я кандидата у президенти остаточно стабілізується і він активно продовжуватиме передвиборні поїздки. Також народного кандидата зі сцени підтримала Оксана Білозір. Вона подякувала Богу і всім, хто молився за Віктора Ющенка в ці дні.

Після виступу кандидату у президенти ще довго не вдавалося покинути сцену. Присутні на зустрічі скандували «Так! Ющенко!» і підтримували його оплесками. Житомиряни бажали Ющенку скорішого одужання і міцного здоров’я на благо України.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ