У Бердянську Ющенко дав прес-конференцію на вулиці

У Бердянську Ющенко дав прес-конференцію на вулиці

0
Ющенко в Бердянську
Ющенко в Бердянську

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

У Бердянську, що на Запоріжжі, Віктору Ющенку відмовили в оренді приміщення для прес-конференції. Вона повинна була відбутися в редакції газети «Південна зоря». Коли журналісти і Ющенко в запланований час під’їхали до редакції, на них чекали зачинені на замок двері. Таким чином було порушено договір, укладений між головним редактором газети Віктором Михайличенком та представництвом виборчого штабу Ющенка у Бердянську, укладеним 5 серпня. Внаслідок цього конференція відбулася на вулиці. Коментуючи цей випадок, Ющенко заявив, що згідно з інформацією з його місцевого штабу, редактор зізнався, що вчора ввечері йому дзвонила «велика людина з Києва, а потім і представник місцевої влади». Вони погрожували редакторові і вимагали не допустити проведення прес-конференції в приміщенні його газети.

Коментуючи цю та вчорашні провокації, в яких були задіяні представники «Братства», котрі розгулювали по майдані, Ющенко обурився тим, що влада, «відмовляючи нам у площах, водночас дає її молодчикам». Він повідомив прізвище одного з організаторів молодчиків у Бердянську – це місцевий чиновник Пелих, який завідує справами в Бердянській міськраді. Народний кандидат запевнив, що «готовий говорити з такими людьми професійно, але вони не звикли до професійних розмов».

Ющенко назвав методи роботи влади, «методами, якими працюють бандити увечері в підворітнях. По цих випадках, по закритих дверях, по тих молодчиках, що вчора ходили по площі, ми бачимо, як веде свою кампанію влада і Янукович. Знає він про це чи ні, але він як глава уряду і як кандидат від влади безпосередньо відповідає за те, що чиниться на місцях. Це зона, яку пропонують суспільству і після 31 жовтня».

Він назвав провокаторів людьми, «які заробляють свої 30 срібляників» і хочуть залякати громаду. «Але я нічого не боюся, я роблю свою справу, збираю найбільші майдани і площі», – запевнив Ющенко.

Коментуючи хід виборчої кампанії з боку влади, він зазначив, що «коли нема агітувати за щось чи за когось, то агітують проти когось. Але майбутнє будують не на критиці. Коли я виступаю на площі, то говорю про свій план дій, свою програму, відчуваю, що саме найбільше цікавить людей. Мені є що сказати людям про майбутнє».
Ющенко також висловив упевненість у своїй перемозі 31 жовтня. «Ми не допустимо фальсифікації виборів. Влада не переможе», – наголосив він.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ