Тижневик «Кореспондент» назвав Віктора Ющенка «Людиною року»

Тижневик «Кореспондент» назвав Віктора Ющенка «Людиною року»

0

yuschenko

Тижневик «Кореспондент» назвав Віктора Ющенка «Людиною року»
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Український щотижневий журнал «Кореспондент» нагородив Віктора Ющенка званням «Людина року – 2004». За версією видання, переконлива перемога Ющенка в напружених президентських перегонах принесла йому беззастережне лідерство в цій номінації.

Лідер опозиції виграв вибори, незважаючи на неймовірну протидію центральної й регіональної влади, підтримку опонента найбагатшими бізнесменами країни й потужним геополітичним гравцем-сусідом, а також тотальну критику з боку всіх загальнонаціональних телеканалів, відзначає журнал. Ющенко не відмовився від боротьби, незважаючи на загрозу життю для нього самого і членів його родини. Він зумів підняти пів-країни на безпрецедентні своїми масштабами й тривалостю акції протесту після підтасування результатів виборів.

«Йому і його команді вдалося розумно розпорядитися величезними ресурсами, які виявилися в їхньому розпорядженні, і домогтися задоволення більшості своїх вимог без насильства, за допомогою переговорів і законних рішень. Для мільйонів українців його перемога асоціюється із прийдешніми кардинальними змінами – більшими особистими свободами й поліпшенням якості життя», – пише «Кореспондент».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ