«Те, що зі мною сталося – не проблеми їжі»

«Те, що зі мною сталося – не проблеми їжі»

0
Ющенко в ВР
Ющенко в ВР

«Те, що зі мною сталося – не проблеми їжі. Це проблеми політичного режиму в цій країні», – Віктор Ющенко
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

«Я не є гурманом східної кухні, західної кухні, я їм той самий борщ, картоплю з салом, що і ви, що і 47 мільйонів людей. І те, що зі мною сталося – це не проблема їжі і не проблема режиму харчування – це проблеми політичного режиму в цій країні», – заявив сьогодні Віктор Ющенку у своєму виступі у Верховній Раді. «Мова йде не про кухню, мова йде про укрполіткухню, де замовляються політичні убивства. Тільки стоїть питання – яким чином», – наголосив кандидат у Президенти.

Ющенко звернувся із парламентської трибуни до народних депутатів: «Подивіться на моє обличчя, прислухайтесь до моєї дикції – це одна сота тої проблеми, яка у мене була. Не спішіть, шановні друзі, судити. Я хочу спитати кожного з 450 депутатів, які є в цьому залі – за останні 10 чи 20 років ви мене п’яним коли-небудь бачили? Підійміть руки».

«Я звертаюся до журналістів каналу «Інтер», так званого «Національного каналу», до «1+1», «дудариків» інших каналів: ви у моєму житті бачили ситуації, коли я не контролював себе? Але таких фактів немає, якщо є – пустіть в ефір», – наголосив Ющенко.

Віктор Ющенко звернувся до Олександра Мороза, вказуючи, що «картопляна дієта» йому не допоможе, коли його «заберуть з «підтанцьовки» Медведчука». Звертаючись до Степана Гавриша він сказав, що «східна кухня» йому не знадобиться, «як тільки ви станете загрозою владі, вас викинуть, як папірець».

Ющенко нагадав, що дотепер влада не дала відповіді, хто убив Вадима Гетьмана, В’ячеслава Чорновола, Георгія Гонгадзе. «Хоча один прокурор говорив, що убивця вже знайдений, другий сказав, що його прізвище починається на «К», тільки не мав сміливості сказати ще декілька букв», – додав Ющенко. «Не питайте, хто наступний – наступним буде кожен із нас».

Віктор Ющенко наголосив, що стосовно останніх подій повинна бути надана правова відповідь. «Але ви добре знаєте, хто цей вбивця. Вбивця – це влада. І ніколи нинішній Генеральний прокурор не дасть відповідь на те, хто вбив Гонгадзе, хто вбив Гетьмана, хто зробив замах на багатьох інших». Він додав, що здивований фактом відкриття кримінальної справи за фактом його отруєння. «Я не вірю цьому Генеральному прокурору. Ви ставите питання, на які не збираєтеся відповідати».

Згадавши слова Леоніда Кравчука про те, що депутати мають стати на коліна, Віктор Ющенко закликав народних депутатів «зробити маленький подвиг»: «Хоча б на один сантиметр вставайте з колін, як Аграрна партія, частина хлопців із НДП, як «Центр» – зробіть цей маленький подвиг заради України, і ви побачите демократичну Україну з вільною і заможною людиною». «Не забудьте цей урок – щоб він вас не догнав».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ