Створення сайту — початок шляху по розкрутці ресурсу

Створення сайту — початок шляху по розкрутці ресурсу

0

Раскрутка сайтаБудь-якому замовнику слід знати, що коли розробники оголошують про те, що створення інтернет-сайту завершено, то для власника сайту основна робота з розкручування і просування сайту тільки починається. Типове оману новоспечених власників інтернет ресурсів полягає в тому, що створення сайтів розцінюється як одномоментний процес і, розмістивши проект в мережі, вони вважають, що головне зроблено і припиняють всяку подальшу діяльність у цьому напрямку.

Правда ж полягає в тому, що для того щоб проект в мережі був успішним, потрібна постійна робота по його просуванню, без цього будь-який сайт приречений «тягнутися» у хвості списків видаються пошуковими системами. Однак, задумуючи створення сайту, завданням клієнтів є отримання ресурсу відвідуваного і популярного, який, тим самим, збільшить прибутковість бізнесу.

Найчастіше багато замовники довіряють розкрутку свого ресурсу фахівцям, і це є досить розумним рішенням. Однак навіть не обізнаній клієнтам, що замовляють створення сайту і його розкрутку, слід бути обізнаним з основними принципами роботи пошукових систем і методами просування сайту. Користувачів в інтернеті шукають товари, послуги та інформацію за допомогою пошукових систем — це знають усі. Щоб створення сайтів вирішувало поставлені завдання і потенційні клієнти знаходили сайт, пошукові системи повинні знати про те, що існує такий ресурс.

Для цього веб-ресурс необхідно зареєструвати в пошукових системах. Пошукові системи за допомогою спеціальних «роботів-павуків» збирають в бази даних відомості про сторінках — цей процес називається «індексуванням», і тоді серед «тонн» інформації з’являться дані про новий сайт. Тільки після цього сайт буде відображатися в результатах пошуку.

Тим не менше, кожен користувач знає, що при введенні запиту, пошуковик видає величезну кількість результатів і тут без спеціальних дій новий сайт приречений залишатися на «задвірках». Сайт опиниться на перших позиціях тільки тоді, коли вміст сайту буде релевантним запитом. Простіше кажучи, якщо в тексті на сторінці сайту в першій тисячі знаків будуть зустрічатися слова введеного в пошук запиту, то пошукові системи вирішать, що вміст сайту відповідає запиту.

Однак на практиці все набагато складніше і, як правило, розробники, які беруть на себе створення сайтів, а також їх просування, чудово обізнані з алгоритмом роботи пошукових систем і знають, що і як необхідно враховувати для ефективного виявлення пошуковими системами ресурсу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ