Розподіл пенсій

Розподіл пенсій

0

Ющенко-президент припинить практику поділу пенсіонерів на «гідних» високої пенсії і тих, хто змушений жебракувати

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Близько двох десятків законів, які регулюють в Україні виплату пенсій, треба об’єднати в один. Головні принципи, за якими має нараховуватись пенсія – це стаж людини і її зарплата. Так Ющенко, перебуваючи у Скадовську в ході передвиборчої поїздки, відповів на запитання, як саме він збирається проводити пенсійну реформу. Він нагадав, що три роки тому його уряд вніс відповідний законопроект до Верховної Ради, але належне, цивілізоване, реформування пенсійної сфери і досі не проведено.

«В Україні існують пенсії по одній, дві, п’ять та п’ятнадцять тисяч гривень при тому, що більшість стареньких отримує близько ста гривень. Все залежить від того, де ти працюєш: на державній службі, в Адміністрації Президента, вчителем чи лікарем. Цю практику поділу громадян на касти: «гідних» високої пенсії і тих, хто, пропрацювавши все життя, змушений жебракувати, слід припинити, – вважає Віктор Ющенко. «Кожна людина має отримувати пенсію, яка забезпечуватиме їй гідне життя. Рівень пенсії повинен залежати тільки від стажу людини та її зарплати».Він також підкреслив, що регулюватися це питання повинно єдиним законом.

Так звану пенсійну реформу уряду Януковича, коли перед виборами людям додають до пенсії по кілька гривень, Ющенко назвав ганьбою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ