Росія робитиме ставку на лідера президентських перегонів

Росія робитиме ставку на лідера президентських перегонів

0
Ющенко та Путін
Ющенко та Путін

Росія робитиме ставку на лідера президентських перегонів, на переможця
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Офіційна російська влада працюватиме з тим, хто переможе на цих виборах. Так Віктор Ющенко в Запоріжжі прокоментував запитання російських журналістів, якою він бачить позицію Росії стосовно українських виборів.

Кандидат у Президенти підкреслив, що його дивують маніпуляції громадською думкою в ЗМІ з боку команди провладного кандидата. Маніпуляції, на думку Ющенка, спрямовані на те, щоб переконати суспільство в тому, «начебто Кремль вже визначився з Януковичем як з партнером Росії».

В той же час Ющенко переконаний, що кандидат від влади не зможе запропонувати ефективної політики двосторонніх стосунків. «Країна по-бандитському покрою, яка буде створена в разі перемоги кандидата від влади, некомфортна для українців і для наших сусідів, – вважає Ющенко. – Така країна не буде приносити перспектив двостороннім відносинам». «Я, як і 48 мільйонів українців, не хочу жити в зоні». «Негоже на початку 3 тисячоліття жити «по понятіям», – переконаний він.

Ющенко попереджає, що слід очікувати серйозних маніпуляцій громадською думкою. «Те, що будуть запускатися механізми та інструменти, аби створити ілюзію підтримки Януковича – це факт. Як українською офіційною владою на підконтрольних каналах, так і владою російською. Але це не сприяє покращенню наших двосторонніх стосунків».

Віктор Ющенко наголосив, що «вибори Президента України – це вибори Президента України» і що «вибір має зробити виключно український народ, а не мафія, не олігархи, не зона». Ющенко висловив сподівання, що в Росії це прекрасно розуміють і поважатимуть вибір сусідів.

Кандидат в Президенти запевнив, що попри всі брудні механізми і технології, йому вдасться донести свою позицію, в тому числі і по двостороннім стосункам, не лише громадянам України, але й російським партнерам. Ющенко підкреслив, що налаштований на тісний діалог з російською діловою і політичною елітою, аби вона з перших вуст почула про його позицію щодо українсько-російських відносин. Він переконаний, що цей діалог буде правильно вибудований і матиме результат.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ