Привітання Герхарда Шредера

Привітання Герхарда Шредера

0
Герхард Шредер
Герхард Шредер

Привітання Ющенку надіслав Канцлер Німеччини Ґергард Шредер
18:49, 28 грудня 2004 // «Прес-служба Віктора Ющенка»

Федеральний канцлер Німеччини Ґергард Шредер привітав Віктора Ющенка з успішним завершенням виборчих перегонів. Вітання пролунали також від ряду інших німецьких політиків.

Ґергард Шредер заявив у привітанні, що перемога Ющенка – це насамперед перемога українських громадян, які сміливо захищали своє право робити вибір. Німецький канцлер висловив упевненість, що тепер Україна продовжить просуватися шляхом демократії та ринкової економіки. Щоб обговорити останні зрушення в Україні, Ґергард Шредер запросив Віктора Ющенка до Берліна.

Міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фішер вважає, що після жорсткого протистояння під час виборчої кампанії має настати примирення.
Віктора Ющенка привітали також лідери німецької опозиції. Голова Християнсько-демократичного союзу Анґела Меркель зауважила, що «на надзвичайну повагу залуговує його особистий внесок, хоробрість та воля до перемоги». Прем’єр-міністр Баварії, лідер Християнсько-соціального союзу Едмунд Штойбер заявив, що треба віддати належне українськими громадянами, котрі впродовж кількох тижнів, відстоювали свої права мирно, не вдаючись до насильства, повідомляє «Німецька хвиля».

Интересно знать, что биржа forex существует с одинаковым успехом как в Украине, так и в Германии. Благодаря своей доступности и множеству обучающих материалов, многие игроки этой биржи поддерживают длительное время свою финансовую стабильность.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ