Президент України задоволений переговорами в Москві

Президент України задоволений переговорами в Москві

0
Росія та Україна
Росія та Україна

Президент України задоволений переговорами в Москві
24.01.2005// «Прес-служба Президента України Віктора Ющенка»

Президент України Віктор Ющенко задоволений сьогоднішніми переговорами з російським керівництвом. «Я задоволений результатами переговорів і атмосферою, у якій вони пройшли», – сказав він у понеділок на прес-конференції в Москві.

За словами В.Ющенка, він обговорив з російською стороною «якщо не всі, то більшість питань, які є проблемними у відносинах Росії й України».

Зокрема, Президент назвав теми транзиту, Єдиного економічного простору, відносин з Європейським Союзом, міграцію капіталу і робочої сили, питання Чорноморського флоту, статусу російської мови в Україні тощо.

На його думку, раніше українсько-російським відносинам «не вистачало щирості й довіри». «Треба дати гарні сигнали особистих відносин», – сказав В.Ющенко.

Відповідаючи на запитання, які теми порушуватимуться під час його візиту до Європи, Віктор Ющенко сказав: «Мій візит буде присвячений тому, як формалізувати і налагодити відносини української сторони з європейськими інститутами».

«Ми виходимо з того, що нині Україна на сході має стратегічного партнера – Росію, а на заході – стратегічного партнера ЄС», – відзначив український Президент.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ