Президент України дав прийом у Маріїнському Палаці

Президент України дав прийом у Маріїнському Палаці

0
Президент в Маріїнському палаці
Президент в Маріїнському палаці

Президент України дав прийом у Маріїнському Палаці на честь закордонних гостей
// «Прес-служба Президента України Віктора Ющенка»

Президент України Віктор Ющенко з дружиною у Маріїнському Палаці дали прийом на честь глав зарубіжних держав, членів урядів, голів парламентів, послів іноземних держав, які прибули до України з нагоди вступу на пост новообраного Президента України.

У якості новообраного Президента України від імені українського народу Віктор Ющенко привітав гостей та подякував за участь в інавгураційних урочистостях.

«Українська демократична революція 2004 року стала переможною завдяки нездоланній силі народу, об’єднаного ідеалами свободи, демократії, прав людини, суверенітету громадян», – сказав В.Ющенко у своїй промові на прийомі.

Президент України запевнив присутніх, що відтепер український народ «бере в свої руки долю України». «Україна є і залишиться великою і єдиною сім’єю братніх народів. Ми збудуємо нову, солідарну націю України яка стане органічною частиною великої європейської сім’ї», – наголосив він.

Віктор Ющенко подякував присутнім та тим народам, які вони представляють «за велику підтримку в нашій боротьбі за демократію, справедливість і прогрес». «Ми готові вносити свій вклад у справу глобального співробітництва», – наголосив Президент України.

На прийомі були також присутні екс-президенти України Леонід Кучма з дружиною та Леонід Кравчук, голова Верховної Ради Володимир Литвин, віце-спікер ВР Олександр Зінченко, члени команди Віктора Ющенка – Юлія Тимошенко та Анатолій Кінах.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ