Політичний рок

Політичний рок

0
Українські рок-зірки
Українські рок-зірки

У ніч виборів українські зірки, що підтримують Ющенка, зіграли політичний рок
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Музиканти, які підтримували Віктора Ющенка в передвиборному турі, дали спільний концерт журналістам у прес-центрі народного кандидата. Фома, Марія Бурмака, Тарас Чубай, Олег Скрипка та гурт «Океан Ельзи» виконали по кілька пісень кожен.

Майже всі зірки мали на собі речі жовтогарячого кольору. Між піснями вони ділилися враженнями про досвід творчої агітації.

Фома, лідер гурту «Мандри», зізнався, що за останні три місяці, поки його команда підтримувала Ющенка, музиканти відкрили для себе «велику Україну, про яку раніше не підозрювали».

Марія Бурмака від імені своїх колег по творчому цеху сказала, що вони «просто не могли не їздити в цьому турі». Адже це, за її словами, було питанням чесності перед собою та людьми і власної гідності. «Поважати себе – хіба це не найголовніше?» – риторично запитала вона журналістів.

Тарас Чубай із «Плачу Єремії» заспівав пісню, яку, як зізнався, до цього ще ніколи не виконував зі сцени, обмежуючись тісними компаніями друзів, та й то «робив це 15-20 років тому». Нею виявилася композиція «Човен хитається серед води».

«Океан Ельзи», вийшовши на сцену, підняли журналістів із крісел словами «Вставай, мила моя, вставай!» На інструменті гітариста була пов’язана жовтогаряча хустинка.

Єдиним, хто з’явився перед мікрофоном без видимих жовтогарячих кольорів, був Олег Скрипка. Окрім того, він, на відміну від інших, співав під баян. Щоправда, лише першу пісню. Лідер «ВВ» розпочав свій виступ уже традиційними словами: «Історія дає нам урок. Граємо політичний рок!» Після цього зал замайорів помаранчевими прапорцями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ