Перспектива членства у ЄС

Перспектива членства у ЄС

0
Європейський союз
Європейський союз

Україна має отримати перспективу членства у ЄС, переконаний Віктор Ющенко
// «Прес-служба Президента України Віктора Ющенка»

Стратегія відносин між Україною і Європейським Союзом має бути оновлена, і Україна має отримати перспективу членства в Євросоюзі, переконаний Президент України Віктор Ющенко.

«Ми вітаємо наміри Європейського Союзу розробити нову стратегію відносин з Україною. Переконаний, що вона повинна передбачати перспективу членства. З цих позицій ми розглядаємо план дій Україна – ЄС у рамках європейської політики сусідства як першу сходинку на шляху досягнення цієї мети», – сказав він, виступаючи на сьогоднішній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, що проходить у Страсбурзі.

За словами В.Ющенка, вже найближчим часом Україна розраховує отримати статус країни з ринковою економікою, а до кінця 2005 року – приєднатися до СОТ і укласти з ЄС Угоду про створення зони вільної торгівлі.

Він також висловив сподівання на спрощення візового режиму між Україною та країнами-членами Євросоюзу, назвавши це «важливим психологічним фактором». «Ініціатива «Європа – безвізовий простір для країн-членів Ради Європи» стане найпереконливішим гуманістичним доказом життєвості об’єднувальних процесів на континенті», – сказав український Президент.

За його словами, з поліпшенням якості життя українців, трудова міграція наших громадян до країн Західної Європи зменшиться, і «українці будуть їздити до Європи на відпочинок, навчання та для обміну досвідом».

«Гадаю, що ці серйозні геополітичні і демократичні процеси стануть чудовим тлом для третього саміту нашої організації, в якому я обов’язково візьму участь», – сказав український Президент.

Взагалі, якщо прямувати в ЄС, то курси англійської мови просто життєво необхідні. Хотя, і без членства, іноземну мову знати не буде зайвим. Доречі, знання англійської мови розкриває перед вами досить широкі можливості в бізнесі. Наприклад, закінчивши курси www.d-eliteschool.com.ua я зміг знайти роботодавця з США, та займатися фрілансом в себе вдома.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ