Новорічне привітання Віктора Ющенка до журналістів

Новорічне привітання Віктора Ющенка до журналістів

0
Новорічне вітання
Новорічне вітання

Новорічне привітання Віктора Ющенка до журналістів
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Дорогі друзі!

Від всього серця прийміть мої найщиріші вітання із світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим.

Ми знаходимося не лише на початку нового календарного року – розпочинається нова політична епоха. Ми разом з Вами змінили Україну, змінили наше суспільство і державу.

Журналісти не побоялися у критичний для країни період виступити проти цензури і «темників». Спочатку цих відданих своєму народу людей було кілька десятків, потім до них приєдналися сотні чесних і правдивих професіоналів.

Нам необхідно зміцнити і зробити невідворотними ті зміни, яких ми вже досягли. Головна з них – в країні ніколи більше не буде цензурованих програм, створених за «темниками», що розсилаються владою. Я гарантую це. Журналістика буде вільною, і професійною.

Будь-який чиновник, посадовець буде нести всю відповідальність за таки протиправні дії. Це мій обов’язок, це моя клятва перед Вами.

Кардинально зміняться відносини бізнесу та мас-медіа. Власники засобів масової інформації вже ніколи не будуть диктувати що необхідно писати чи показувати, а про що їм треба мовчати. Законом буде врегульовані нові засади демократичної редакційної політики.

Вимога часу – це створення дійсно незалежного Громадського телебачення і радіо. Від його заснування виграють всі – громадяни, які зможуть отримувати неупереджену інформацію, журналісти, які зможуть чесно працювати, влада, що зможе отримувати правдиву оцінку своїх дій.

Сьогодні країна, суспільство і громадяни отримали змогу будувати чесну і справедливу країну, де кожен з нас може сказати «Так, це моя Україна!»

Щиро Ваш,
Віктор Ющенко

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ