Новини в банківській сфері: Банк Альянс тепер член ЄБА

Новини в банківській сфері: Банк Альянс тепер член ЄБА

0

Новини в банківській сфері: Банк Альянс тепер член ЄБА

Дуже незначна частка населення вчасно починає задумуватися про пенсійні накопичення. Але забезпечити собі безбідну старість насправді не так легко, й за один чи два роки цього не зробиш. Сьогодні ми поділимося з вами цінними секретами, які допоможуть скоріше зібрати значну суму грошей:

1. Почніть саме зараз. Зовсім не важливо, скільки вам років, час завжди біжить дуже швидко. Щоб не залишитися ні з чим, привчіть себе відкладати щомісяця близько 10% доходу. Таким чином вам не знадобиться різко зменшувати свої витрати. Також досить раціонально накопичувати кошти у доларах, це допоможе уникнути втрат через інфляцію.

2. Щоб подолати бажання витратити відкладені гроші, краще домовитись у банку про те, щоб із зарплатні автоматично знімалась певна сума й переводилась на депозитний рахунок. Ви навіть не помітите, як звикнете до життя з трохи меншим місячним доходом. Окрім того, депозит передбачає пасивний дохід, що не може не радувати.

3. З часом, коли сума на депозиті вже буде вас задовольняти, є сенс замислитися щодо інвестиційного портфелю. Однак варто заздалегідь дуже ретельно розібратися в цій сфері для того, щоб марно не втратити кошти.

4. Зробіть звичкою кошти, що вам дісталися зовсім неочікувано (подарунок, лотерея), не витрачати, а зробити інструментом для примноження доходу.

5. Окрім пенсійних заощаджень ви також повинні мати так звану «подушку безпеки». Так, у разі непередбачуваної обставини ви не витратите гроші, які відклали собі на старість.

6. Іноді дуже корисно вести перелік усіх своїх витрат. Так можна легко визначити, де гроші були витрачені марно та де можна було зекономити.

7. Психологи також радять привчити себе отримувати позитивні емоції від простих речей: спілкування з друзями, приготування їжі власноруч, перебування на природі. Таким чином, вам не доведеться виводити себе зі стресового стану за допомогою шопінгу. Ви навіть самі не помітите, як почнете витрачати на неважливі речі в рази менше готівки.

Оскільки найвигідніший варіант зібрати кошти на пенсію – це пасивний дохід, велику увагу варто приділити вибору банку. Так, наприклад, Банк Альянс надає чи не найвигідніші умови за депозитами, при цьому ризик втрати грошей зовсім відсутній. За роки свого існування він ні разу не змусив клієнтів сумніватися у своїй надійності.

Ще більше його авторитетність посилилася після нещодавнього вступу у Європейську Бізнес Асоціацію. Саме це призвело до значного збільшення клієнтської бази й дозволило зайняти позицію лідера у фінансовій сфері.

Джерело: bankalliance.ua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ