«Наша Україна» не допустить крадіжки Криворізького залізорудного комбінату

«Наша Україна» не допустить крадіжки Криворізького залізорудного комбінату

0

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Віктор Ющенко переконаний, що акції Криворізького залізорудного комбінату не повинні продаватися за безцінь, так, як це планує чинна влада. Про це він заявив під час свого візиту на Одещину.

Він нагадав, що кілька місяців тому фракція «Наша Україна» запропонувала накласти мораторій на приватизацію стратегічних об’єктів у 2004 році. Відповідний проект постанови було внесено на розгляд парламенту.

«Ми керувалися одним – ця влада чесну приватизацію проводити не буде. Це будуть підкилимові ігри, і основні стратегічні об’єкти національної економіки: «Криворіжсталь», Криворізький залізорудний комбінат, так само як Укртелеком чи Одеський припортовий завод – хочуть приватизувати до 31 жовтня. Адже ця влада розуміє, що після 31 жовтня таких можливостей не матиме. Її філософія – після 31 жовтня життя не продовжується», – заявив кандидат у Президенти.

«Для «Нашої України» не є юридичним фактом те, що влада називає такою приватизацією. Ми будемо вирішувати всі ці справи у судовому порядку», – наголосив Віктор Ющенко.

Він нагадав, що мова йде про одиничні випадки, коли приватизація була «підкилимовою» і об’єкти продавалися під певного покупця за заниженими цінами. У той же час лідер «Нашої України» додав, що не визнає таких понять як націоналізація чи реприватизація, і запевнив, що чесному бизнесу нема чого боятися.

ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат» видобуває залізняк підземним способом. До структури комбінату входять чотири шахти: «Батьківщина», «Жовтнева», «Гвардійська», ім. Леніна. 2003 року завод видобув 6,312 млн. тон руди і заробив на експортних операціях понад 282 млн. грн.

Фонд державного майна України нещодавно виставив на продаж пакет акцій цього підприємства.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ