«Народ довів свою силу»

«Народ довів свою силу»

0
Ющенко
Ющенко

«Народ довів свою силу». Виступ Віктора Ющенка на Майдані Незалежності у ніч виборів
03:10, 27 грудня 2004 // «Прес-служба Віктора Ющенка»

Віктор Ющенко щойно виступив перед багатотисячним мітингом його прихильників на Майдані Незалежності. «З великою вас перемогою! Зі святом української демократії!» – почав свою промову Віктор Ющенко. Громада зустріла його слова скандуванням «Ющенко – Президент!»

«Переконаний, що сьогодні почався новий політичний рік в Україні. У минулому буде жити брехня, тортури проти людей. Сьогоднішня перемога вистраждана Вами», – сказав він. «Хочеться зробити уклін, у першу чергу киянам, Києву, усім, хто був на майданах України».

«Ми чотирнадцять років були незалежними, але зараз ми стали вільними. Перед нами незалежна і перед нами вільна Україна!», – сказав Ющенко, після чого Майдан почав скандувати «Україна!»

Ющенко пригадав свого опонента: «Ще три тижні тому мій опонент говорив: «новая власть уже пришла, Виктор Андреевич. И нас оттуда не выдавить». Знайшли чим видавити! Народ довів свою силу! Він виступив проти, можливо, найцинічнішого режиму у Східній Європі».

Ющенко сказав, що у нього «язик не повертається сказати, щоб завтра Майдан розійшовся. Куди розійшовся? Цю перемогу треба захистити! Треба принести правду в українську владу, закріпити перемогу, визнати те, що майбутнє України залежить не від Москви, Америки, Європи, а від кожного з нас. Тому я звертаюся до мужчин – нам треба працювати для України. Я переконаний, що бізнес подасть руку державі, а держава подасть руку бізнесу. Наша мета – сформувати високопрофесійний уряд нової держави. Національно-бізнесова еліта повинна присвятити себе служінню Україні. І я переконаний, що така політика нам вдасться», – сказав Ющенко.

Від імені друзів і колег Ющенко побажав кожній українській сім’ї на Новий рік процвітання. «Хай тоді, коли годинник підраховує останні секунди такого важкого, але переможного року, збудуться бажання кожного українця!

Я щасливий від того, що за останні чотири тижні світ зрозумів Україну. Я хочу побажати, щоб у кожного із вас на лівому плечі завжди сидів і не засинав янгол — щоб він вас беріг і приносив радощі не тільки на наступний рік, але й на многії благії літа!»

Свій виступ Ющенко закінчив словами «Слава вам! Слава Україні! І слава Господу Богу!»

Після цього співачка Руслана подарувала Ющенкові помаранчевий шалик, довжиною 15 метрів. «Шалик свободи» був сплетений у Польщі польськими прихильниками Віктора Ющенка. Перший рядок сплела сама співачка.

Как достигается победа на выборах?

Самой эффективной рекламной кампанией является реклама посредством видео роликов. Поэтому, пропиарить кандидата в президенты или обычный йогурт с самой большей отдачей сможет именно рекламная кампания, где задействовано видео производство. Не для кого не секрет, что посредством зрительного анализатора мы получаем более 70 процентов всей информации!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ