Нарада з керівництвом коаліції «Сила народу»

Нарада з керівництвом коаліції «Сила народу»

0
"Так"

Віктор Ющенко провів нараду з керівництвом коаліції «Сила народу» і політичними партнерами
17:02, 28 грудня 2004 // «Прес-служба Віктора Ющенка»

Сьогодні лідер виборчих перегонів Віктор Ющенко провів нараду з керівництвом коаліції «Сила народу» і політичними партнерами по виборчій кампанії. У нараді взяли участь Юлія Тимошенко, Анатолій Кінах, Йосип Вінський, Юрій Костенко, Петро Порошенко, Борис Тарасюк, Віктор Пинзеник та інші.

Віктор Ющенко під час наради заявив, що високий рівень довіри українського народу до нової команди вимагає чітких і прозорих правил роботи, а також високої відповідальності.

Він наголосив, що перед його командою стоїть «надвисока планка» і що його соратники усвідомлюють рівень тих небезпек, які існують у соціально-економічному секторі. Ющенко також торкнувся зовнішнього вектора політики, зазначивши, що першочерговим завданням у цьому напрямку вважає активізацію добросусідських відносин з Росією та євроінтеграцію.

На нараді було сформовано робочу групу, мета якої – у найближчий термін проаналізувати ситуацію, що склалася у бюджетно-фінансовому та соціально-економічному секторах, і якомога швидше виробити остаточний алгоритм оздоровлення цих сфер. Одне із головних питань, які також обговорювалися учасниками наради, стосувалося програми перших ста днів президентства Ющенка.

Учасники наради також заявили, що володіють інформацією про те, що у останні дні перебування при владі режим Кучми-Януковича-Медведчука вдається до незаконної непрозорої приватизації об’єктів, нецільового використання бюджетних коштів та проведення бюджетних заліків. Команда Ющенка застерігає від таких дій та заявляє, що зробить усе можливе, аби не дати режиму в останні його дні чинити незаконні дії.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ