Нагороду від «Кореспондента» Ющенкові вручили прямо в офісі

Нагороду від «Кореспондента» Ющенкові вручили прямо в офісі

0
Ющенко
Ющенко

Нагороду від «Кореспондента» Ющенкові вручили прямо в офісі
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Працівники журналу «Кореспондент» вручили Вікторові Ющенку в його офісі диплом «Людини року – 2004». За словами журналістів, Ющенко весь минулий рік відстоював цінні для їхньої редакції принципи демократії і свободи, і частково цим було зумовлено вибір колективу.

Ющенко подякував журналістам за розуміння та визнання своїх дій. Спілкуючись із ними, він розповів, що одним із пріоритетів нової влади буде створення нових відносин із пресою. «Аксіомою є необхідність вільної преси», – наголосив він. Переможець виборів переконаний, що під час його президентства журналісти зможуть вільно і професійно виконувати свої обов’язки, а їхні оцінки владних дій будуть об’єктивними. Ющенко зазначив, що не тішить себе ілюзіями, начебто всі журналісти полюблять нову владу, проте сказав, що в нього на цей випадок «є одне алібі». «Я – публічний політик і проводжу публічну діяльність», – наголосив він, додавши що сподівається на розуміння журналістів.

Ющенко також повідомив, що в четвер, 14 січня, мав розмову з Генеральним прокурором щодо необхідності довести до суду справи по вбивствах журналістів Георгія Гонгадзе та Ігоря Александрова. «Ці питання принципові, і це справа честі для країни», – наголосив він.

Коментуючи запитання журналістів щодо його нинішніх справ, Ющенко розповів, що він щодня зустрічається з представниками різних політичних сил, обговорюючи формування уряду. Він також заявив, що бачить на посаді прем’єра людину з ліберальною ідеологією.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ