На цей час у Ющенка понад 50% голосів – паралельний підрахунок

На цей час у Ющенка понад 50% голосів – паралельний підрахунок

8
Ющенко
Ющенко

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Віктор Янукович, найближчий суперник лідера перегонів, на цей час має 27,86% голосів. У Олександра Мороза – 7,23%. Ці дані отримані після підрахунку результатів на 10 581 дільниці, де проголосувало 6 644 164 виборців.

Ющенко привітав журналістів із перемогою демократичних сил. «Це факт, який своєю працею зробили українські виборці», – сказав він. Він подякував українській та закордонній пресі за добросовісну працю і за «розуміння суті процесів, що відбуваються в Україні».

Водночас Ющенко повідомив, що в деяких східних регіонах все ще є певні труднощі з отриманням результатів по дільницях. Зокрема, іде «втаємничений підрахунок на Донбасі». Поки що, за словами кандидата в Президенти, результати оприлюднили лише 10% дільниць Донеччини і цей показник залишається незмінним протягом 4 годин. За словами Ющенка, це свідчить, що «влада залишила цю територію для «врегулювання» показників голосування». Схожа ситуація на Луганщині та Сумщині. В останній області, де очікується колосальна перевага Ющенка, дільниці не спішать публікувати результати, чекаючи, поки «голова обладміністрації дасть добро на відправку даних».

Ющенко переконаний, що підрахунок у цих областях невдовзі все ж зрушить з місця, як, до прикладу, це вже трапилося у Харкові. Там отримано дані по 23% дільниць.

За словами Ющенка, саме у цей час «відбуваються злочинні технології там, де влада планувала їх робити».

Він закликав журналістів «не збавляти увагу» до ходу виборів, не поступатися професійним принципам та пообіцяв інформувати про всі ситуації, які відбуватимуться у ході підрахунку голосів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

8 КОММЕНТАРИИ

 1. Сегодня Виктор Андреевич практически не имеет рейтинга, поэтому и смысла баллотироваться даже на местные выборы нет. Это сугубо моё личное мнение…

 2. 5%-й бывший президент получил достойный щелчек по носу от граждан Украины.

 3. А вот интересно: кто получил больший щелчек по носу — Ющенко или граждане Украины??? Вопрос, однако

 4. Краще хай буде Ющенко чим синій зек Янукович!
  Коли був Ющенко с Тимошенчихой при владі краще на багато жилось чим зараз !!!
  Я сама була спостеригачем на голосуванні то партія Батьківщина виїгрувала по всім більшість дільницям а партія РЕгіони на-4-5 місті.

 5. Рейтинга и не будет. У таких президентов как Горбачёв и Ющенко никогда не будет рейтинга. Вот если как Сталин, пересадить да перестрелять пол страны, тогда будут любить и уважать.

 6. Було краще при Тимошенко!!! Це її заслуги, а цей зрадник проміняв надію мільйонів спарвжніх українців на золотий годинник!!! Люди вірили цьому поганцю, а він забеспечував своє майбутнє( 50 мільйонів на утримання його маєтку), але закінчився час трутнів! Боюсь , що Порошенко це другий ющенко!!! Дай Боже Українцям нового мудрого, чесного, сильного президента!!! Боже бережи УКРАЇНУ і її патріотів!!!

 7. ну і я залишу тут свій коментар , потрапив на цей сайт шукаючи результати попередніх підрахунків на виборах 26,10,2014 . Порош себе ще не сильно показав , звісно краще ніж яник . Голосував ни цих виборах за свободу , щеб якийсь там рік тому навіть не думав би що буду так голосувати але такі часи…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ