Майбутній уряд має сприяти об’єднанню політичних сил

Майбутній уряд має сприяти об’єднанню політичних сил

0

Майбутній уряд має сприяти об’єднанню політичних сил, а не сіяти розбрат між ними – Віктор Ющенко
«Прес-служба Віктора Ющенка»

Після виборів посади прем’єр-міністра та членів уряду мають зайняти такі політичні фігури, які були б здатні зцементувати нову парламентську більшість, переконаний Віктор Ющенко. «Кандидатура прем’єр-міністра повинна бути консолідуючою, не повинна сіяти розбрат, а навпаки – збирати докупи», – він у Президенти в інтерв’ю телеканалу «1+1».

Формування нового уряду на всіх щаблях кандидат у Президенти назвав «інструментом порозуміння сил, які раніше не були партнерами». На запитання, які кандидатури глави майбутнього уряду Ющенко розглядає як найбільш імовірні, він відповів, що поки що ця тема поступається пріоритетом темі виборів 26 грудня. Проте все ж зазначив, що в списку таких кандидатур «менше шести осіб».

Ющенко спростував припущення про те, начебто урядові посади наперед поділені між його соратниками. «Списку посад немає, – сказав він. – Є принципи, які регулюють місце і роль політичних сил у майбутньому Кабінеті Міністрів, але щоб там було написано, що шкіряний портфель такого-то розміру належить людині з таким-то прізвищем – такого немає».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ