Концерт з нагоди інавгурації новообраного Президента

Концерт з нагоди інавгурації новообраного Президента

0
Інавгурація новообраного Президента
Інавгурація новообраного Президента

В палаці «Україна» відбувся святковий концерт з нагоди інавгурації новообраного Президента
// «Прес-служба Президента України Віктора Ющенка»

У столичному Національному палаці «Україна» відбувся святковий концерт з нагоди інавгурації новообраного Президента України Віктора Ющенка.

Ющенко сидів на традиційному місці Президента поруч з дружиною Катериною. У залі були присутні глави закордонних делегацій, народні депутати, відомі митці, представники релігійних конфесій, соратники та друзі Віктора Ющенка. Зокрема, народні депутати Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Олександр Зінченко, Роман Зварич, Юрій Костенко, Олександр Мороз, Юрій Павленко, Борис Тарасюк, Олександр Третьяков, Олександр Турчинов, Євген Червоненко, Микола Мартиненко, Олег Рибачук, Анатолій Кінах; письменник Василь Шкляр, народний артист України Анатолій Хостікоєв, поет Іван Драч, співак Святослав Вакарчук, журналісти Андрій Шевченко, Роман Скрипін та Сергій Рахманін, лікарі віденської клініки Міхаель Цимпфер та Микола Корпан.

Концерт, що тривав півтори годин, провели народна артистка Оксана Білозір і заслужений артист Василь Ілащук. В 4-х тисячному залі палацу «Україна» не було жодного вільного місця.

Святковий концерт розпочався з того, що маленький хлопчик у помаранчевому шарфі виконав на роялі мелодію пісні «Разом нас багато» – народного гімну Помаранчевої революції. А закінчився «Одою радості» з 9 симфонії Бетховена, що є гімном Європейського союзу. В цей час на екранах палацу «Україна» демонструвалися кадри помаранчевої революції, а насамкінець у залі пішов дощ з помаранчевого конфетті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ