Катерина Ющенко-Чумаченко: «Зараз я роблю кар’єру дружини й матері»

Катерина Ющенко-Чумаченко: «Зараз я роблю кар’єру дружини й матері»

0

Катерина Ющенко-Чумаченко: «Зараз я роблю кар’єру дружини й матері. І я абсолютно щаслива»
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

«На мого чоловіка неможливо впливати», – зізнається Катерина Ющенко-Чумаченко в сьогоднішньому інтерв’ю газеті «Московський комсомолець».

«Мені смішно чути розмови про те, що мій чоловік мене в усьому слухається, що я впливаю на нього в політичних питаннях. Скажу чесно – я не даю чоловікові жодних порад, навіть у приготуванні салату. І, треба зізнатися, Віктор готує його краще за мене», – говорить дружина найпопулярнішого українського політика.

«Зараз моя кар’єра – це кар’єра матері і дружини – розповідає Катерина Ющенко.- Колись я ставила на перший план роботу, професійне зростання. Після зустрічі з Віктором, заміжжя і народження першої доньки я переглянула свої погляди. Зараз я присвятила себе сім’ї і абсолютно щаслива».

«Віктор вимагає від дітей поваги, любові до сім’ї. Любові до країни він вимагає від усіх – і від старших, і від молодших», – розповідає Катерина Ющенко. А найкращий подарунок для них з чоловіком – малюнки дочок Софійки та Христинки. «Щодня вони малюють свою родину, пишуть великими літерами – «Мама, Тато». І треба щоразу захоплено приймати цей подарунок, казати, що це найкращий малюнок у світі. Для нас із Віктором це так і є», – зізнається дружина Віктора Ющенка.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ