Катерина Ющенко буде у білому костюмі від Роксолани Богуцької

Катерина Ющенко буде у білому костюмі від Роксолани Богуцької

0
Родина Ющенко
Родина Ющенко

На інавгурації Презедента України Катерина Ющенко буде у білому костюмі від Роксолани Богуцької
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Дружина Віктора Ющенка Катерина Ющенко на церемонії інавгурації буде у білому кашеміровому костюмі від Роксолани Богуцької з хутряним оздобленням, прикрашеному вишивкою у національному стилі. Перша леді вдягне також коралові прикраси, подаровані її чоловіком на Новий Рік.

Для Помаранчевого прийому Катерина Ющенко замовила в українського дизайнера Лілії Пустовіт темно-коралову вельветову сукню. Для цього майстра одягу характерний творчий стиль мінімалізм.

Спеціально для прийому першій леді було надано унікальні прикраси з музею „Платар”. Це золота фібула із зображенням Менади у вінку з виноградної лози та намистом. Фібулу доповнюють золоте намисто та сережки. Прикраси виконані 2.5 тисячі років тому майстрами, які мешкали на території України. Вони зроблені за технологією тонкої ковки, карбування та зерні.

Костюм для Віталіни, старшої доньки Віктора Ющенка, також створила Лілія Пустовіт.

Для молодших доньок Президента Софії та Христини наряди шила модельєр Оксана Караванська. Це білі костюмчики з червоною, чорною та оранжевою вишивкою. Для маленького Тараса підготували курточку, стилізовану під козацький жупан та козацьку шапку.

Катерина Ющенко брала участь у розробці цих костюмів. Вона переконана, що сьогодні бути українцем модно, і що українські модельєри нічим не поступаються визнаним закордонним метрам. В усіх костюмах є елементи помаранчевого кольору перемоги.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ