Кандидати в Президенти мають підписати угоду про чесні вибори

Кандидати в Президенти мають підписати угоду про чесні вибори

0
Кандидат в президенти Ющенко
Кандидат в президенти Ющенко

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Ющенко переконаний, що усі кандидати на посаду Президента мають підписати угоду про чесні вибори. Про це він заявив в ефірі 31-го каналу в Одесі. «Кандидати не повинні поділятися на тих, хто прагне чесних виборів і тих, хто грає в підкидного під столом». На думку Ющенка, підписання такого документу засвідчить готовність кандидата вести кампанію чесно і прозоро.

На запитання, хто з кандидатів підпише таку угоду, Віктор Ющенко висловив впевненість, що не менше семи кандидатів, позиції яких відповідають демократичним поглядам, поставлять свої підписи під цією угодою. Зокрема, він назвав прізвище Анатолія Кінаха.

Коментуючи угоду про спільний контроль за виборчим процесом, підписаний з Олександром Морозом, Ющенко нагадав, що сьогодні подібний переговорний процес ведеться його штабом з КПУ. Ці три сили, вважає Ющенко, а також всі ті, які приєднаються до процесу громадського контролю за виборами, не дадуть сфальсифікувати результати голосування.
Також кандидат у Президенти Віктор Ющенко закликав глядачів не вірити в те, що доля виборів уже вирішена. «Підписна кампанія під примусом і мільйони голосів зібрані під тиском не означають, що вибір зроблено». Свій вибір українці зроблять 31 жовтня в кабінці для голосування, а не на підписному листі», – зауважив Ющенко.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ