Іде обговорення кандидатур прем’єр-міністра

Іде обговорення кандидатур прем’єр-міністра

0
Ющенко В.А.
Ющенко В.А.

Ющенко розповів, як іде обговорення кандидатур прем’єр-міністра
«Прес-служба Віктора Ющенка»

Очолити новий Кабінет міністрів повинен кандидат, який матиме тверду підтримку парламенту та регіонів. «Якщо прем’єр-міністр набере 220 голосів, я завжди буду надавати перевагу прем’єр-міністру, який набере 250-270 голосів, або прем’єру, якого підтримуватимуть регіони», – наголосив Віктор Ющенко, спілкуючись сьогодні з журналістами.

Майбутній прем’єр, відзначив лідер виборчих перегонів, не повинен очолювати партію або паралельно займатися бізнесом. «Для цього я готовий ініціювати публічний документ, який би засвідчив, що кожен член уряду не буде займатися справами, які належать до згаданих мою сфер», – сказав Ющенко.

Ющенко розповів, що серед претендентів на пост прем’єр-міністра є Юлія Тимошенко і що його фракція готова підтримати її, в разі коли її кандидатуру винесуть на голосування. При цьому він підкреслив, що принципи формування уряду перебувають ще на стадії обговорення робочої групи. До неї, за словами Ющенка, входять представники фракцій «Наша Україна», БЮТ, Партії промисловців та підприємців і Соціалістичної партії.

На запитання, які ще кандидатури прем’єрів розглядаються на засіданнях робочої групи, Ющенко назвав імена Олександра Мороза, Анатолія Кінаха та Петра Порошенка.

Наступним етапом роботи, за словами Ющенка, буде залучення «союзників, з якими у нас є непогані контакти». «Їх слід якомога швидше запросити до круглого столу і провести політичні консультації», – сказав він. Серед цих потенційних союзників Ющенко назвав позафракційних депутатів, центристів, членів фракції Народної аграрної партії та ще кількох фракці, «які лояльно ставляться до тих цілей, що їх висуває моя команда».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ