Фундаментні блоки від виробника

Фундаментні блоки від виробника

0

У сфері сучасного будівництва вирішальними критеріями якості  вважаються не тільки міцність та надійність забудови, а й строки  виконання будівельних робіт.  З метою прискорення  та полегшення виробничого процесу будівельниками дуже широко  застосовуються   фундаментні блоки.

Фундаментні блоки (ФБС) – це залізобетонні вироби,  призначені для зведення підземної частини будівлі, тобто її фундаменту, та цокольного поверху, що служить основою всієї конструкції. ФБС дозволяють збудувати основу,  яка буде мати безліч переваг, серед яких довговічність, міцність, стійкість до різких перепадів температур, корозійна стійкість та водонепроникність.

Існує чотири  типи фундаментів: стрічкові, стовпчасті, плитні та пальові фундаменти.  Готові залізобетонні фундаментні блоки використовуються  для спорудження  стрічкових фундаментів під важкими будівлями. Бетонні ФБС мають різні розміри і перш, ніж купити їх для будівництва, необхідно  виготовити проектно-кошторисну документацію, де буде чітко вказано, якого саме розміру  та якої конфігурації будівельні конструкції необхідні. Вироби, неправильно підібрані за розміром  та типом, можуть ускладнити будівельні роботи, або призвести до порушення проектних вимог,  чого не можна допускати в жодному випадку.

З фундаментних блоків можна також будувати  стіни нежитлових приміщень, таких як сховища, ангари, торгівельні центри, виробничі  та промислові споруди.  В такому випадку значно скоротяться строки та ціна будівельних робіт.

На виробництві фундаментні блоки  виготовляються з бетонної суміші високої марки, яка заливається в спеціальну форму  та додатково зміцнюється металевою арматурою.  Вага  ФБС достатньо велика, тому для зручності монтажу в корпусі залізобетонного блоку передбачені спеціальні металеві кріплення. Ціна виробу  визначається в залежності від марки бетонної суміші та розміру.  Також ціна залежить від діаметру використаної арматури.  На загальну вартість ФБС суттєво впливає розмір партії,   чим більше  замовлення, тим більші знижки надає виробник. Крім того,   ціна напряму залежить  від   витрат на доставку  продукції. Від того, чим більша відстань, на яку необхідно транспортувати фундаментні блоки, ціна зростає  прямо пропорційно. Для того, щоб купити якісні і одночасно дешеві матеріали, краще обійтися без посередників і  безпосередньо мати справу з перевіреним товаровиробником.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ