Фальсифікація на виборах

Фальсифікація на виборах

0
Ющенко В.А.
Ющенко В.А.

Дії моєї команди будуть залежати від рівня та глибини фальсифікацій – Віктор Ющенко
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Кандидат у Президенти Віктор Ющенко заявив, що його команда залишає за собою право звернутися до громадян України після початку підрахунку голосів у залежності від рівня фальсифікацій.

«Ми залишаємо за собою право на маневр, який наш Центральний штаб разом з регіональними штабами, з нашими агітаторами та членами відповідних комісій застосує тоді, коли ми будемо знати рівень зловживань і фальсифікацій результатів голосувань, а також вертикаль, на якій ці фальсифікації будуть діяти. Ми залишаємо за собою право звернутися до громадян відносно дій, які треба робити в інших місцях, в тому числі біля ЦВК», – сказав Ющенко, відповідаючи на питання, чи буде його команда закликати виборців вийти 31 жовтня після 20.00 до ЦВК.

Він підкреслив, що 31 жовтня основна увага повинна приділятися роботі виборчих дільниць. «До 24.00 буде проходити підрахунок голосів на виборчих дільницях. Це – найважливіший етап, коли будуть формуватися первинні документи, які будуть доставлені до територіальних виборчих комісій та до ЦВК », – повідомив він.

Ющенко підкреслив, що з 20.00 до 24.00 виборцям необхідно буде приділити увагу роботі на виборчих дільницях. «Наступним етапом буде вже паралельний підрахунок голосів разом з політичними партнерами», – сказав він, додавши, що команда оснащена усіма технічними та правовими засобами, аби зафіксувати порушення під час виборів.

Кандидат у Президенти зазначив, що 31 жовтня закінченням роботи дільниць має стати отримання протоколів з мокрими печатками, які будуть доставлені до Центрального штабу та територіальних виборчих дільниць. «У територіальних комісіях є наші спостерігачі, члени комісій, які, відповідно з первинними документами, отриманими нашими каналами, повинні провести звірку з підрахунком голосів територіальної комісії», – сказав Ющенко.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ