Догляд за сонячними панелями

Догляд за сонячними панелями

0

Догляд за сонячними панелями

Мийка сонячних батарей чи панелей не відрізняється від миття лобового скла вашого авто. Ви можете зробити це або самостійно, або є інші люди, які зроблять це для вас.

Сонячна батарея, зазвичай, складається з фотоелементів, покритих захисним склом, і так само, як лобове скло вашого автомобіля — чим довше, тим більше воно брудниться зовні, і його потрібно мити. А в цілому виходить сонячна станція.

Скільки електроенергії втрачається через забруднення сонячних батарей?

Забруднення, пил, листя і пташиний послід заважають проникненню сонячного світла на ваші сонячні батареї.

Чим більше бруду, тим менше електроенергії вони будуть виробляти. Хоча багато факторів впливають на те, скільки електроенергії будуть робити ваші сонячні батареї — бруд на сонячних батареях може стати однією з найзначніших причин, і її найлегше усунути.

Експерти сходяться на думці, що брудні сонячні батареї не виробляють стільки ж енергії, як чисті. Втрати можуть бути до 25% в деяких районах згідно з даними Національної лабораторії поновлюваних джерел енергії. Деякі оператори сонячних електростанцій повідомляють, що збитки сягають 30% для деяких клієнтів, які ніколи не мили сонячні батареї.

Що ж робити?

Два способи контролю роботи сонячних батарей

Є два способи, щоб перевірити, чи потрібно мити ваші сонячні батареї:

Фізична перевірка: Оглядайте сонячні батареї на періодичній основі (частота залежить від місця розташування або специфікації виробника), видаліть сміття і бруд і переконайтеся, що всі з’єднання затягнуті.

Використовуйте моніторингову систему: Ще один спосіб, щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну вихідну потужність від вашої сонячної електростанції, зробити це через систему моніторингу. За щомісячну плату, ви можете простежити, як працює сонячна електростанція.

Очікується, що ваша сонячна електростанція буде виробляти певну кількість електроенергії протягом кожного місяця. Система моніторингу може повідомити вам, коли ваша станція працює в автономному режимі і виконує вона те, що очікувалося, і запускає діагностичні програми.

Системи моніторингу сонячних електростанцій також можуть бути освітніми, показуючи вам, скільки електроенергії ви накопичили, скільки ви зберегли викидів СО2, і скільки грошей зекономили.

Залежно від системи моніторингу, ви можете отримати доступ до інформації з Інтернету, з настінного пристрою, або навіть з вашого iPhone або іншого мобільного пристрою.

Системи моніторингу, як правило, це додаткові витрати, незалежно від того, це щомісячний внесок або ж оплата авансом. Хоча це і не важливо, вони здійснюють пошук несправностей і контролюють продуктивність сонячної електростанції.

Отже, якщо з’ясувалося, що сонячні батареї забруднилися — які у вас є варіанти?

Варіант 1: Самому вимити сонячні батареї

Якщо ви можете вимити ваші вікна, це означає, що ви можете, звичайно, вимити ваші сонячні батареї. Важка частина (особливо для дахових сонячних батарей, коли до них можна дістатися). Припустимо, що ви змогли дістатися до своїх сонячних батарей — вимийте поверхню сонячних батарей так само, як ви б мили свій автомобіль — теплою водою і мильним розчином для миття посуду, щоб видалити накопичення бруду і кіптяви.

Варіант 2 — використання сервісної служби для миття сонячних батарей

Деякі люди люблять мити свої власні автомобілі — а інші люблять, щоб хтось вимив їх машину. Те ж саме з сонячними батареями — за винятком того, що клінінгова компанія для миття сонячних батарей повинна прийти до вас.

В залежності від того, де ви живете, зверніться до своєї компанії, що встановлювала панелі, щоб вона порекомендувала послуги з миття сонячних батарей і з’ясуйте, як часто рекомендується мийка — і скільки вона коштує. Переконайтеся, що вони застраховані на випадок виникнення нещасного випадку.

Якщо у вашому районі немає послуги з миття сонячних батарей, то розгляньте можливість запуску такого сервісу самостійно, так як потреба в таких послугах зростає.

Варіант 3 — Використання нано миючих засобів

В основному, миючі нано продукти можуть зменшити необхідність частого миття сонячних батарей — і, якщо ви живете в районі, де часто йдуть дощі — використання миючого нано продукту надає дощу більшу частину вашої роботи.

У сухих зонах — ваші сонячні батареї можна очистити за допомогою повітряного шланга (якщо є нормування постачання водою) або садового шлангу (якщо вода легкодоступна).

Варіант 4 — Використання миючого робота

Так само, як басейни чистять роботи, так само є і роботи для миття сонячних батарей. Якщо ви використовуєте Sharp, Mitsubishi, Kyocera, Suntech, Sanyo і інші провідні бренди — Ви могли розглянути питання про використання автоматизованих систем мийки сонячних батарей.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ