Для мене Україна єдина, і немає значення, звідки українець і якої він...

Для мене Україна єдина, і немає значення, звідки українець і якої він професії

0
Ющенко на Одещині
Ющенко на Одещині

«Для мене Україна єдина, і немає значення, звідки українець і якої він професії», – Віктор Ющенко
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Під час дводенної поїздки по Одещині Ющенко відвідав 18 населених пунктів. На зустріч із фаворитом виборчих перегонів збиралося від 100 до 4 тисяч осіб, залежно від величини населеного пункту. Коментуючи враження від візиту, Ющенко наголосив, що «Одещина у своїх проблемах подібна до більшості регіонів України. Я бачив біль в очах людей, які не мають роботи. Таких тут 50%, і за останні півтора роки число безробітних виросло на 20 тисяч чоловік». Він підкреслив, що проблема безробіття гостро постає також на східних, західних і в центральних областях. «Для мене Україна єдина, і немає значення, звідки українець і якої він професії», – запевнив народний кандидат.

У селі Зоря, де місцева влада зібрала 400 працівників аграрного сектору на нараду, Ющенко несподівано для селян зайшов до зали, де вони зібралися, і привітав їх із успішними для Одещини жнивами. Він побажав їм, щоб вони відчули результати своєї праці у власній кишені. Ющенко зазначив, що відродження села стане одним із пріоритетів його політики.

Коментуючи початок виборчого туру, кандидат у Президенти підкреслив, що він знаходитиме способи протистояти адмінресурсу і буде ефективно доносити свою позицію до громади.

За сьогодні Віктор Ющенко побував у Овідіополі, Зорі, Затоці, Татарбунарах, Болграді, Криничному, Бросці, Ізмаїлі, Надеждівці та Арцизі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ