Ющенко зустрівся з посланником Президента США Коліном Пауелом

Ющенко зустрівся з посланником Президента США Коліном Пауелом

0
Колін Пауел
Колін Пауел

Віктор Ющенко зустрівся з посланником Президента США Коліном Пауелом
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Новообраний Президент України Віктор Ющенко зустрівся з спеціальним посланником Президента США Джорджа Буша Коліном Пауелом, який прибув на інавгурацію Президента України.

Під час зустрічі Віктор Ющенко підкреслив, що радий бачити таку велику кількість іноземних делегацій, які приїхали з усього світу розділити з українцями радість святкування. Він зазначив, що сьогодні «нас чекає велике свято». Віктор Ющенко сказав гостям, що сьогодні вони побачать на майдані «сотні тисяч очей які блищать, бо всі ці очі хочуть змін і вірять, що вони будуть». «Український народ покладає великі очікування на нову владу», – додав він.

Віктор Ющенко наголосив, що «сьогоднішній день – це колосальна робота, зроблена за останні шість місяців». «І це щастя, що моя команда знайшла правильну концепцію, яку підтримали люди». Він також відзначив, що зміни б в Україні не відбулося без надійних партнерів, які поділяють і відстоюють демократичні цінності.

У свою чергу Колінн Пауел зазначив, що для нього «велика честь бути на святі з Україною з українським народом у цей історичний день і разом розділяти ту радість з приводу того, що країна буде мати Президента – переможця чесних і демократичних виборів».

Він зазначив, що хоче донести інформацію про те, що США докладуть усіх зусиль, аби допомогти втілити ті сподівання, які сьогодні покладає український народ на нову владу. «Ця перемога – великий особистий успіх Віктора Ющенка і успіх всього українського народу», – сказав він.

Колін Пауел також передав Вікторові Ющенку запрошення Джорджа Буша відвідати США і пообіцяв передати аналогічне запрошення Президентові США від Віктора Ющенка.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ