Ющенко і Кінах підписали Угоду про чесні вибори

Ющенко і Кінах підписали Угоду про чесні вибори

2

Кінах

«Прес-служба Віктора Ющенка»

Кандидати у президенти Віктор Ющенко та Анатолій Кінах сьогодні зранку підписали Угоду про чесні вибори. У ній вони домовилися «об’єднати свої зусилля з організації всіма законними методами спільного контролю за проведенням виборів та забезпечити координовані дії при виявленні порушень Закону «Про вибори Президента України» чи можливих провокацій упродовж усієї кампанії». Кандидати в президенти також домовилися налагодити чітку взаємодію членів виборчих комісій та офіційних спостерігачів і здійснювати координацію при забезпеченні контролю за порядком голосування на дільницях та обмінюватися інформацією про результати паралельного підрахунку голосів. Після виборів у них може бути спільний отдых в Затоке. Штаби кандидатів також узгоджуватимуть зусилля щодо контролю за ходом голосування на закордонних виборчих дільницях.

В Угоді зазначено: «Виходячи з того, що саме результати волевиявлення народу України під час президентських виборів мають стати вирішальними для подальшого демократичного розвитку суспільства і держави, забезпечення прав, свобод і добробуту кожної людини; усвідомлюючи наявну загрозу фальсифікації результатів виборів шляхом маніпулювання людьми та використання адміністративного ресурсу; розуміючи свою відповідальність за забезпечення законності впродовж виборчої кампанії і зважаючи на те, що чесні і прозорі вибори є запорукою довіри народу до влади, авторитету нашої держави та гідного місця у світовому співтоваристві», кандидати домовилися підписати цей документ.

Коментуючи Угоду Віктор Ющенко і Анатолій Кінах підкреслили, що «розглядають виборчі перегони виключно як змагання програм і ідей, а не бої без правил». Вони заявили, що ніколи не дозволять собі використовувати брудні методи ведення виборчої кампанії та «чорного піару». «Ми повинні бути єдиними в одному – доля українських виборів залежить від українського народу. Народ повинен зробити свій вибір свідомо і його думкою не можна маніпулювати», – наголосив Віктор Ющенко.

У серпні Віктор Ющенко підписав відповідну угоду з кандидатом у президенти Олександром Морозом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Сколько лет назад это всё было. Теперь Ющенка совсем не видно. Он проиграл всё, что мог.

    С Кинахом подписывает мировою, да теперь совсем другие люди.

  2. Ющенко наш призидент!!!! Просто в бочке с селедкой добавив ложку варенья торт не получишь)))

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ