Є підстави говорити про замах на життя Віктора Ющенка

Є підстави говорити про замах на життя Віктора Ющенка

0
Зінченко
Зінченко

«Є підстави говорити про замах на життя Віктора Ющенка», – Олександр Зінченко
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

У п’ятницю, 17 вересня, на брифінгу керівник виборчої кампанії кандидата в Президенти Віктора Ющенка, віце-спікер Верховної Ради Олександр Зінченко заявив, що є підстави говорити про замах на життя Віктора Ющенка. Він оприлюднив діагноз лікарів австрійської клініки Рудольфінерхаус, які обстежили кандидата в Президенти та дійшли висновку, що погіршення здоров’я хворого «було викликане важкою вірусною інфекцією і хімічними речовинами, які зазвичай не входять до продуктів харчування» (із медичного висновку).

«Ідеться не про звичайне отруєння і навіть не про сильне отруєння. Мова йде про процеси, які загрожували життю Віктора Ющенка», – заявив Олександр Зінченко. Він переконаний, що «ця iсторiя не вибила Вiктора Андрiйовича з колiї». Лікарі також засвідчили, що завдяки хорошій фізичній формі та міцному організму народному кандидату вдалося впоратися із важким отруєнням.

Кандидат у Президенти відчув перші симптоми захворювання у понеділок, 6 вересня. Він перебував під наглядом українських лікарів, але стан здоров’я погіршувався, і керівництвом виборчої кампанії було прийнято рішення про необхідність незалежного обстеження у спеціалізованій клініці. 10 вересня Віктора Ющенка було доставлено до клініки Рудольфінерхаус (Відень).

Результати обстеження засвідчили, що «діагноз грип, поставлений попередньо поза клінікою, був абсолютно неадекватний (неправильний за своєю суттю). Передбачені за цим діагнозом методи лікування з медичної точки зору були протипоказані і могли б погіршити подальший хід захворювання». Консиліум із одинадцяти провідних австрійських лікарів поставив діагноз «гострий панкреатит з інтерстиціальними набряковими змінами» і на цьому тлі ще кілька суміжних діагнозів. За наполяганням медиків біля палати Віктора Ющенка було виставлено цілодобову охорону.

Сьогодні кандидат у Президенти почуває себе добре і готовий повернутися до активної виборчої кампанії. У суботу, 18 вересня, Віктор Ющенко виступить перед громадянами України на акції «Пісні свободи», що розпочнеться на Європейській площі у Києві о 18.00.

Коаліція «Сила народу» заявляє, що режим, який усвідомив неминучість своєї поразки на виборах, уже не раз демонстрував свою готовність до силових методів ведення кампанії. За місяць до своєї відставки влада готова на будь-які провокації заради самозбереження, аж до фізичного знищення конкурентів.

Коаліція «Сила народу» заявляє, що владі не вдасться залякати український народ і знищити лідера виборчих перегонів. Коаліція переконана, що 31 жовтня народ обере Віктора Ющенка Президентом України.

Разом переможемо!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ