Віктор Ющенко зустрівся з делегацією ООН

Віктор Ющенко зустрівся з делегацією ООН

0
ООН
ООН

Віктор Ющенко зустрівся з делегацією ООН
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

У суботу, 15 січня, переможець президентських виборів Віктор Ющенко зустрівся з делегацією ООН, очолювану Радником Генсека ООН, заступником Адміністратора Програми розвитку ООН (ПРООН), Директором Регіонального Бюро ПРООН по країнах Європи та СНД, заступником Координатора ООН з міжнародного співробітництва з Чорнобильських питань Кальманом Міжеєм.

На зустрічі було обговорено тему співпраці України та ООН, а також з боку представників ООН представлено звіт «Пропозиції Президентові: Нова хвиля реформ в Україні».

Ющенко наголосив у бесіді, що його команда три місяці тому вже розробила стратегію розвитку України, де визначається сутність майбутніх реформ і що вона багато у чому співпадає із презентованою програмою. Він відзначив, що сьогодні усі очікують нової хвилі розвитку України, а від нової команди проведення необхідних реформ.

Радник Генсека ООН, у свою чергу, наголосив, що до Ющенка «є висока довіра, а це – запорука успішного здійснення реформ».

У розмові з журналістами після проведеної зустрічі Віктор Ющенко зазначив, що сьогодні відчуває новий рівень підтримки, а також підкреслив, що на Україну усі покладають нові великі сподівання та очікування. Відповідаючи на питання представників преси, Віктор Ющенко торкнувся теми проведення реформ та відзначив, що питанням залишається їх динаміка і темпи. Ющенко також спрогнозував, що найближчим часом до України надійдуть інвестиції, та відзначив, що їх кількість «можна подвоїти і потроїти», запропонувавши сучасні зміни у податковій, митній, ціновій та інвестиційній політиці. «Це буде мотиваціями для притоку вітчизняних та міжнародних інвестицій», – переконаний він.

Ющенко повідомив, що основними завданнями бачить уже з лютого «стартувати із політикою реформ», а також «формування українських школи урядовців, нової команди, яка б представляла нові погляди, була високопрофесійною та могла б гідно провадити заплановані реформи». «Це повинні бути люди із світоглядом третього тисячоліття», – наголосив він.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ